НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ЄПИСКОП ФІЛАРЕТ ВІДВІДАВ ОДНУ З НАЙБІЛЬШИХ ШКІЛ ЛЬВОВА

29 березня 2011 року Преосвященнійший єпископ Дрогобицький Філарет, вікарій Львівської єпархії Української Православної Церкви у супроводі Відповідального за зв'язки Львівської єпархії УПЦ з російськими громадськими організаціями Львівщини протоієрея Миколая Баранова відвідали спеціалізовану загальноосвітню середню школу № 45 м. Львова з російською мовою навчання та поглибленим вивчення англійської мови. На цей день у школі було заплановано відкриття відреставрованого басейну.

Серед почесних гостей виконуючий обов'язки начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Огура В. Л., голова Франківської районної адміністрації м. Львова Космина М. Ю., начальник відділу освіти Франківської районної адміністрації м. Львова Даниленко О. М., директор ТзОВ «Західенергомонтаж» Цейтлін І. О.

Свято розпочалося з виступу дитячих колективів. В урочистій програмі взяли участь лауреати першої премії обласного фестивалю «Різдвяні канікули», чемпіони України зі спортивної аеробіки колектив «Тріумф»; чемпіони України з карате клуб «Арей»; бронзовий призер Кубка України-2011 з художньої гімнастики Передерій Ксенія; чемпіон України в групових вправах з художньої гімнастики Стадницька Дарина; кандидати у майстри спорту зі спортивних танців Бразуль-Брушковська Марія і Брачка Валентин.

           

Після цього було перерізано червону стрічку при вході у приміщення басейну. Преосвященний Владика звершив молебень та освятив шкільний басейн. Молебень супроводжувався співом архієрейського хору Свято-Георгіївської церкви у м. Львові під реґентуванням протодиякона Валерія Калінчука. У своїй промові після освячення Владика, зокрема, сказав: «Кожну добру справу слід починати з молитви. І те, що ми сьогодні звершили освячення шкільного басейну, є запорукою його успішного функціонування». Також єпископ Філарет зазначив і важливість фізичної культури та спорту для підростаючого покоління: «Коли дитина займається фізкультурою та спортом, це розвиває її не тільки тілесно, але й духовно. Тому що під час таких занять формуються витримка, цілеспрямованість та бажання вдосконалюватися». Владика подякував директору школи Кравченку В. В. за енергійну працю по модернізації школи, а також всім тим, хто взяв участь у відновленні роботи басейну на чолі з п. Цейтліном.

Потім до присутніх звернулася п. Даниленко та вручила подяки від відділу освіти Франківської районної адміністрації м. Львова керівництву та співробітникам ТзОВ «Західенергомонтаж». Також зі словами привітання виступили п. Космина та п. Огура.

По завершенні урочистої частини, єпископ Філарет та протоієрей Миколай Баранов зустрілися з керівництвом школи: директором Кравченко В. В., заступниками директора школи з навчально-виховної роботи Драган Т. О, Джус Т. П., Бланк Т. В. та Мельник Н. В. Під час зустрічі Владику було ознайомлено з традиціями школи та особливостями навчального процесу. Зокрема, було зазначено, що у школі навчаються 1128 учнів, які вже з першого класу вивчають три мови: українську, російську та англійську, а з п'ятого класу додається вивчення німецької мови. Традиційними для школи є щорічне проведення конкурсів «Ужель та самая Татьяна!», «Что за прелесть эти сказки», «Люблю тебя, Петра творенье», зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, Дня Ліцею 19 жовтня, Масляної та фестивалю дитячої творчості «Великдень».

На закінчення візиту Владики, директор школи провів екскурсію. Гості відвідали кабінети українського народознавства, християнської етики, Шекспірівський центр та Пушкінський музей. Директор школи Кравченко В. В. запросив Владику прочитати курс лекцій для старшокласників, на що Владика з радістю погодився.

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

Обласний відеоконкурс педагогічної майстерності «Урок моралі»
 

ОСТАННІ НОВИНИ

Ректору ПСТГУ протоиерею Владимиру Воробьеву - 70 лет!

Проводи XVI Української антарктичної експедиції

Розпочав роботу новий інститут

Владика Філарет прийняв новопризначеного російського Генерального Консула

Забуті шляхи до Першообразу

Торжество Православ'я

Послання архієпископа Львівського і Галицького Августина та єпископа Дрогобицького Філарета на початок Великого посту (2011 р.)

Проповідь архієпископа Львівського і Галицького Августина на Великий піст (2011 рік)

Читання Великого Покаянного канону
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк