Новини

Владика Августин взяв участь у святкуванні 300-річчя Православ'я на Камчатці

13-17 жовтня 2005 р. архієпископ Августин у складі делегації, яку очолив Керуючий справами РПЦ Високопреосвященніший митрополит Калузький і Боровський Клімент, на запрошення Преосвященнішого єпископа Петропавловського і Камчатського Ігнатія, взяв участь в урочистостях з нагоди 300-річчя Православ'я на Камчатці.

У святкуванні також взяли участь: Високопреосвященніший архієпископ Владивостокський і Приморський Веніамін, Високопреосвященніший архієпископ Хабаровський і Приамурський Марк, Голова Місіонерського відділу РПЦ Високопреосвященніший архієпископ Белгородський і Старооскольський Іоан, Преосвященніший єпископ Магаданський і Синегорський Гурій, Преосвященніший єпископ Якутський і Ленський Зосима.

В каплиці аеропорту Єлізово було звершено молебень з нагоди перевезення мощей свят. Іннокентія, митрополита Московського. Потім члени делегації відвідали м. Усть-Камчатськ, потім - м. Нижнє-Камчатськ, де у першій збудованій на Камчатці церкві було звершено молебень, також відбулася зустріч з представниками малих народів. У м. Усть-Камчатську архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Кліменту та іншим архіпастирям з сонмом духовенства на освяченні новозбудованого Покровського храму та Божественній літургії. Потім відбулася зустріч з громадськістю міста та святковий прийом глави Усть-Камчатського муніципального району Невзорова Б.О. У м. Петропавловську-Камчатському Владика Августин взяв участь у четвертих міжнародних історичних свято-Іннокентівських читаннях. Потім у Троїцькому соборі співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Кліменту та іншим архіпастирям з сонмом духовенства на всеношній, а вранці наступного дня – на Божественній літургії, після якої відбувся хресний хід по місту та освячення пам'ятника свв.апп. Петру і Павлу. Також був на прийомі у губернатора Камчатської області і взяв участь у прес-конференції та зустрічі з громадскістю міста. Увечері відбувся прийом у градоначальника.

Владика Августин у складі делегації відвідав базу підводних човнів, де відбулася зустріч з командуванням бази, а також з командирами підводних човнів. Потім відвідали крейсерський атомний підводний човен та зустрілися з екіпажем. В аеропорту Єлізово Владика мав розмову з Командувачем Тихоокеанським флотом ВМС Росії адміралом В. Федоровим та Командувачем військами і силами на Північному Сході Росії віце-адміралом В. Гавриковим.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки