Новини

НЕКРОЛОГ

Львівська єпархія Української Православної Церкви сумує з приводу передчасної смерті священика В'ячеслава Массанса.

Отець В'ячеслав народився 24 жовтня 1966 року у м. Даугавпілсі, Латвія. У грудні цього ж року був охрещений по римо-католицькому обряду. Навчався у середній школі. З 1981 році став прислуговувати у вівтарі. Служив строкову службу у Радянській Армії. Закінчив три курси історичного відділення філологічного факультету Даугавпілського педагогічного інституту. У 1987 році поступив на навчання у Ризьку римо-католицьку семінарію. У 1991 році отримав звання бакалавра.

У 1991 році отримав право на перехід з латинської на візантійську традицію та був рукопокладений у сан диякона та священика. 1991-1993 році – настоятель ризької греко-католицької парафії. Викладав історію Церкви у Ризькому інституті катехизації, був редактором газети, настоятелем окремих уніатських парафій. У 2004 році був на послусі у свято-Успенській Унівській лаврі. Просвітившись Православієм, отець В'ячеслав Массанс приніс покаяння за перебування в унії, яке прийняв

Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин. Він став священиком Православної Церкви. За старанні труди у славу Святої Церкви був нагороджений набедреником.

Отець В'ячеслав, тимчасово перебуваючи у Латвії, несподівано помер 31 жовтня 2005 року. Похорони очолив благочинний Даугавпілського округу о. Георгій.

Вічна пам'ять покійному!

 

 

Львівська єпархія Української Православної Церкви сумує з приводу передчасної смерті настоятеля свято-Михайлівської церкви у с. Шандровці Турківського району Львівської області протоієрея Іоана Соболевського.

Отець Іоан народився 4 січня 1947 року у с. Іванівні Жидачівського району Львівської області у сім'ї селянина. Закінчив середню школу та Ленінградську духовну семінарію.

Отець Іоан був призначений настоятелем свято-Михайлівської церкви у с. Шандровці Турківського району. За старанні труди у славу Святої Церкви у 2004 році був нагороджений мітрою.

Отець Іоан помер внаслідок травми 8 листопада 2005 року.

10 листопада 2005 року у с. Шандровці Турківського району відбулися похорони настоятеля парафії протоієрея Іоана Соболевського. На прохання Владики Августина похорони очолив Преосвященніший єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт. На похоронах йому співслужив сонм духовенства.

Вічна пам'ять покійному!

На початок сторінки