НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
АРХІЄПИСКОП АВГУСТИН ВИСЛОВИВ СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ СМЕРТІ ПРЕДСТОЯТЕЛЯ СЕРБСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

15 листопада 2009 року архієпископ Львівський і Галицький Августин направив лист співчуття з приводу смерті Його Святості, Святішого Патріарха Сербського Павла, Предстоятеля Сербської Православної Церкви.

«Прийміть мої глибокі і щирі співчуття з приводу смерті Предстоятеля Сербської Православної Церкви Святішого Патріарха Павла, одного з найвідоміших Першосвятителів в історії сучасного Православ'я.

Спочилий о Господі Святіший Патріарх Павло був ревним пастирем, справжнім монахом, щирим молитвеником, чудовим проповідником і прекрасним богословом. Він пройшов нелегкий життєвий шлях, завжди і у всьому подаючи собою в наш особливий час рідкісний приклад євангельської простоти, смирення, нестяжання, справжньої любові до Бога, Святої Православної Церкви і до свого народу.

За довгі роки служіння Святій Церкві Його Святість здобув величезний авторитет не тільки серед архіпастирів, пастирів і мирян Сербії, але користувався заслуженою пошаною в усьому православному світі. З милості Божої, я мав честь особисто спілкуватися зі Святішим Патріархом Павлом. Глибокий слід в моїй душі залишили Божественні літургії, на яких я співслужив Його Святості, зокрема, в Бєлграді в 2000 і 2005 роках.

Відомо, що Святіший Владика віддав багато сил і здоров'я, протягом тривалого часу відновлюючи православні святині і укріпляючи у вірі і благочесті народ Божий в Косово. Відвідавши цей край 8 разів за 10 останніх років, я чудово розумію, чому трагедія Косово – духовної, церковної і історичної серцевини Сербії – залишалася гострим серцевим болем Святішого Патріарха до самої його кончини.

Ми молилися за Святішого Патріарха Павла, коли дізналися про його тяжку хворобу. І тепер, коли він перейшов в інший світ, ми молимося за те, що упокоїлася в оселях праведних його безсмертна душа і віримо, що його предстательство перед Престолом Божим і молитвою за православний народ, за всіх нас, продовжуватиметься і після його блаженної кончини.

Вічна йому пам'ять!»

         

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Владика Августин відправив заупокійну літію

Сербія. Почив о Господі Святіший Патріарх Сербський Павло

Літургія святого апостола Якова

Хресний хід навколо Львова

Подарунки засудженим

Концерт священика Сергія Кисельова У Львові

Родоський Форум 2009

Блаженніший митрополит Володимир відвідав Львівську єпархію

Молебень на початок нового 2009/10 навчального року

Архієпископ Августин прийняв гостя з північного краю
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]