Новини

80-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ПРОТОІЄРЕЯ БОРИСА ХРШАНОВСЬКОГО

28 січня 2003 року заштатному клірику Львівської єпархії Української Православної Церкви мітрофорному протоієрею Борису Хршановському виповнилося 80 років. З цієї нагоди у свято-Георгіївській церкві у м. Львові отец Борис очолив Божественну літургію, після якої шановний ювіляр прийняв вітання від Правлячого архіпастиря, духовенства і мирян. У вітальному адресі Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин сказав:

„Прийміть мої щиросердечні вітання з нагоди Вашого 80-річчя. Нині перебуваю у білокамінній Москві і молюся біля старовинних святинь, а також у Храмі Христа Спасителя за Ваше здоров'я, благополуччя і спасіння.

Дякую Господу Богу за те, що Він дарував мені можливість спілкуватися з Вами, вчитися у Вас справжньому пастирству і шляхетності, молитися разом і звершувати богослужіння.

Сподіваюся, що, з ласки Божої, духовенство і миряни Львівської єпархії будуть мати і надалі радість разом з Вами спасатися для Царства Небесного.

Многая-многая Вам літа!”.

З нагоди 80-літнього ювілею отець Борис за старанні труди у славу Святої Церкви удостоєний Грамоти Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія ІІ та ордена „Різдво Христове” – нагороди Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. На ім'я ювіляра також надійшла вітальна телеграма від Правлячого архієрея Курської єпархії Високопреосвященнішого митрополита Курського і Рильського Ювеналія, кліриком якої довгий час був отець Борис.
 

ДИТЯЧЕ ПІСЕННЕ СВЯТО ВІДБУЛОСЯ У ЛЬВОВІ

2 лютого 2003 року вже вдруге при свято-Георгіївській церкві у м. Львові пройшов щорічний парафіяльний конкурс пісні „Різдво Христове – 2003”. Пісні виконувались як одним учасником, так і дуетами, тріо, квартетами і навіть ансамблями. Для участі у конкурсі були запрошені члени молодіжно-дитячого хору і недільної школи. Репертуар був дуже різноманітний: церковний – колядки, канти, церковні пісні, молитви різними розспівами і народний – від дитячих пісень „Зайчик” і „Сніжинка” до „Пшеничного перевесла” і „Журавки”. Звучали піснеспіви різними мовами – українською, російською, польською. У конкурсі взяли участь 33 виконавці - діти та молодь віком від 4 до 22 років. Особливо сподобався усім найменший виконавець Кицера Іван, який у своїх 4 роки сольно виконав пісню „Неопалима купина”.

                                               

Указом Правлячого архієрея у парафіях Львівської єпархії уже другий рік відбувається парафіяльний місячник дитячої творчості „Різдво Христове – 2003”, у який входять 8 різноманітних галузей дитячої творчості: малюнок, фотографія, прикладне мистецтво, а також богословська олімпіада, пісенні і поетичні вечори і ін. Здібності та старання дітей і молоді оцінюються згідно з віковими категоріями, переможці у відповідних номінаціях братимуть участь у єпархіальному конкурсі дитячої творчості „Великдень – 2003”, який планується провести у травні ц.р.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки