Новини

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

З 6 по 10 липня 2003 року у свято-Георгіївській церкві у м. Львові (вул. Короленка, 3) для вшанування буде перебувати кровоточива ікона Спасителя, мироточиві ікони Божої Матері та святителя Миколая, привезені із села Державіно Бузулукського району Оренбурзької області, Росія.

Храм відкритий щодня з 7.00 до 23.00. При необхідності - цілодобово.
 

  

 

ДОВІДКА

Перше чудесне явлення - образ Господа почав сильно благоухати та мироточити - трапилося 5 травня 1999 р. Власниці ікони, 68-річна Антоніна Іванівна Єфімова і її дочка, 33-річна Ольга Володимирівна Єфімова із села Державіно Бузулукського району Оренбурзької області, помітивши це, відразу ж повідомили про побачене духовенству. Звістка про мироточіння швидко рознеслася по Поволжю і Приураллю, у будинок потягнулися прочани. Ікону стали запрошувати в різні парафії.

Ольга Єфімова, що стала відтоді хранителькою чудотворного образа, стала возити його для молитовного вшанування по парафіях і монастирях різних єпархій Росії. Деякі ікони після того, як їх клали поруч з чудотворною іконою, самі починали мироточити. 5 квітня 2000 р., у Велику середу, на поверхні ікони (на лику і благословляючій десниці, а потім і на чолі) зненацька почали з'являтися дрібні плями червоної рідини, що поводилася як кров: згущувалася, згорталася і перетворювалася в струпи. У будинку Єфімових відчувався запах крові. Довідавшись про це чудесне і страшне явище, самарські священнослужителі негайно організували проведення відповідної біохімічної експертизи, що підтвердила припущення православних: ікона чудесним чином виділяє справжню людську кров. Гематологи навіть встановили групу крові - IV, що збіглося з даними, отриманими їхніми італійськими колегами, які досліджували Туринську плащаницю. Тим часом плями крові, що спочатку були невеликими, ледве помітними, швидко просихали і згущувалися, стали збільшуватися в розмірі, повільніше сохнути, а струпи, що утворювалися з крові, стали утримуватися на дошці довше.

Як зазвичай буває в таких випадках, чудотворність образа підтверджується його цілющими властивостями. За півтора року ікона відвідала більш половини єпархій Росії та інших країн СНД. І скрізь до чудотворного образа молитовно зверталося багато хворих, відбулися численні зцілення.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки

Стоимость поддержки сайта: обслуживание сайта стоимость в месяц www.krupnoedelo.ru.