НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ЛЬВІВ СВЯТКУЄ РІЗДВО ХРИСТОВЕ

Традиційним нічним богослужінням розпочалося святкування Різдва Христового у парафіях Львівської єпархії. Спочатку була відслужена всеношна з літією, а потім урочиста Божественна літургія, після якої духовенство і народ прославляли Христа Богомладенця співом колядок.

 

Треба зазначити, що у самому місті Львові в свято Різдва Христового було відслужено 8 Божественних літургій, за якими молилися православні львівяни і гості міста.

Різдво Христове здавна було святом милосердя, святом співчуття і милостині. Таким воно залишилося і тепер. Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин з супроводжуючими особами після закінчення різдвяного нічного богослужіння відвідав львівські виправні колонії №48 та №30, щоб розділити радість Різдва Христового з засудженими та працівниками колоній та роздати різдвяні подарунки. У цьому році, як і щороку, військовим та тюремним відділами Львівської єпархії УПЦ до свят вечора було підготовано пшеницю, мак, мед, горіхи, цукор, щоб люди, котрі перебувають в особливих умовах, теж відчули радість від свята.

 

Цього ж дня через львівське обласне телебачення Владика звернувся зі різдвяним архіпастирським словом та привітав усіх глядачів з святом Різдва Христового. Увечері після вечірнього богослужіння у храмах області лунали різдвяні колядки, а у Львові духовенство, іподиякони, архієрейський і молодіжний хори вітали зі святами свого Архіпастиря. Традиційно колядники за те, що звіщають господарю велику радість Різдва Христового, отримали солодощі.

Другий день святкування Різдва Христового особливою радістю був сповнений у с. Великому Полі Яворівського району, де святкову Божественну літургію очолив Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин.

 

Увечері у органному залі Львова прозвучав концерт колядок у виконанні церковних хорів Львова. І дорослі, і малі були захоплені урочистим прославлення Христа Спасителя в колядках.

На третій день Різдвяних свят Владика відвідав свято-Володимирську парафію у м. Львові, після Божественної літургії роздав дітям гостинці та благословив іконками. Цього ж дня у приміщенні будинку культури залізничників у Львові відбулася Різдвяна Архієрейська ялинка, яка розпочалася тропарем Різдва та архіпастирським словом. Потім юні парафіяни поставили кілька сценок, пов'язаних з діяльністю святителя Миколая, а також зі святом Різдва Христового. Концерт був сповнений колядками та радістю, а для малечі ще й різдвяними солодкими гостинцями. Участь у ялинці взяли понад 250 дітей.

   

З Різдвом Христовим та Новим роком!

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Різдвяне послання архієпископа Львівського і Галицького Августина (2009р)

Владика відвідав Сокальську виправну колонію

Владика Августин спілкувався з паломниками з Закарпаття

Відбулися підсумкові збори духовенства Львівської єпархії

Владика Августин спускався в шахту

Звершуються заупокійні богослужіння за Святішого патріарха Олексія

Відійшов до Господа Святіший Патріарх Олексій ІІ

Літургія по чину святого апостола Якова

Відбувся хресний хід на автобусах навколо міста Львова

Звершений хресний хід на літаку над територією Львівської єпархії
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]