Новини

10.04.2005. Львів. Владика Августин відзначив свій день народження

У четвер, 7 квітня 2005 року, у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці і в день свого народження архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Йому співслужили священнослужителі єпархії. Після закінчення Божественної літургії Владика приймав вітання від духовенства та мирян Львівської єпархії, в тому числі представників Збройних Сил, правоохоронних органів та громадських організацій. Цього ж дня на ім'я Владики Августина надійшли вітання від Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, ієрархів та духовенства Української та Руської Православної Церкви, Голови Львівської обласної державної адміністрації Петра Олійника, Голови Львівської обласної ради Михайла Сендака, Генеральних консульств Росії та Казахстану, керівників силових структур, влади, представників громадських організацій.
 

10.04. 2005 р. Львів. На Львівському телеканалі вийшла передача про святкування Благовіщення.

Сьогодні на Львівському обласному телеканалі релігійна просвітницька програма „Спадщина” розповідала про святкування Благовіщення у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Були показані уривки Божественної літургії з вечірнею, а також проповідь Владики Августина в день празника. Коментував – голова відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов. В кінці передачі Владика висловився з приводу смерті Глави Римо-Католицької Церкви Іоана Павла Другого.
Ця передача на Львівському телеканалі - один з перших телевізійних проектів Львівської єпархії Української Православної Церкви, який створений спільно єпархіальним відділом релігійної освіти і катехизації, прес-службою єпархії та Львівським обласним державним телебаченням.
Сердечно дякуємо Генеральному консулу Республіки Казахстан у Львові Володимиру Кожану та оператору-режисеру Михайлу Курдусу за сприяння у створенні програми.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки