Новини

Його Високопреосвященству,
Високопреосвященнішому Августину,
архієпископу Львівському і Галицькому

настоятеля храму св. Михаїла
у с. Верчани Стрийського благочиння Львівської єпархії

РАПОРТ

Доводжу до Вашого відома, що 11 липня у храмі св. Михаїла с. Верчани Стрийського благочиння зірвано богослужіння не з нашої вини.

Храм - пам'ятка архітектури переданий у почергове користування і при дозволі Управління містобудування і архітектури №16 - 6/1 - 394 греко-католицька громада не дозволяє робити ремонт, хоч будують собі новий храм. В неділю, 11 липня громада УГКЦ замінила замок в дверях храму, чоловіки з громади УГКЦ стояли під дверима храму і не допускали нас на богослужіння, бо вважають, що ми „ворожа церква" і мови не може бути про користування нами „їхнього" храму. Громада УГКЦ замість свого богослужіння зробила мітинг, на якому вирішили гнати православного священика з села, і на жодні домовленості не йти. Також вирішили 12 липня нас не допустити до богослужіння, а провести знову мітинг підсилений громадами УГКЦ сусідніх сіл і молоддю м. Стрия.

Вважаємо, що громада УГКЦ робить усе це для дестабілізації політичної ситуації перед виборчою кампанією, що шкодить, як нашим парафіянам, так і державі в цілому.

Просимо Вашого захисту і допомоги у даній ситуації.

11 липня 2004 р.

Смиренний послушник Вашого Високопреосвященства
прот. Петро Самоїл

 

12.07.2004. Львів. Відбулося засідання єпархіальної комісії з питань канонізації і богослужіння.

11 липня 2004 року у Львівському єпархіальному управлінні відбулося засідання єпархіальної комісії з питань канонізації і богослужіння. Комісія, переглянувши список Собору Галицьких святих, вважає за доцільне опрацювати пропозиції, які надійшли, а також підготувати ескіз ікони. Наступне робоче засідання комісії планується провести до кінця місяця.
 

12.07.2004. Київ. Відбулося засідання постійно діючого Круглого столу.

6 липня 2004 року у конференц-залі готелю „Русь” у м. Києві відбулося чергове засідання постійно діючого Круглого столу: „Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин”, яке провели Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова та Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні на тему: „Церква у формуванні громадянської відповідальності суспільства”.

У зустрічі УПЦ представляли Голова Синодальної Богословської комісії Української Православної Церкви Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, ректор Київської Духовної Академії і Семінарії протоієрей професор Миколай Забуга, настоятель храму преп. Серафима Садовського викладач КДА і С протоієрей доцент Василь Заєв, голова Синодального відділу УПЦ по соціальному служінню протодиякон Сергій Косовський.

На зустрічі розглядалося питання передвиборчої діяльності з точки зору Церкви та цілі і напрями соціального служіння в сучасних умовах.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки