Новини

ДИТЯЧЕ ПОЕТИЧНЕ СВЯТО ВІДБУЛОСЯ У ЛЬВОВІ

9 лютого 2003 року при свято-Георгіївській церкві у м. Львові вже вдруге пройшов щорічний парафіяльний конкурс поезії „Різдво Христове – 2003”. Для участі у конкурсі запроcили членів молодіжно-дитячого хору і учнів недільної школи. Репертуар був дуже різноманітний, звучали твори українською, російською, німецькою мовами. У конкурсі взяли участь 13 виконавців – дітей віком від 4 до 12 років. Особливо вразила усіх своєю артистичністю найменша виконавиця Єлизавета Овчаренко. Жюрі очолив клірик свято-Георгіївської церкви протоієрей Андрій Ткачов, який відкриваючи конкурс, сказав: „Я впевнений, що усі будуть намагатися якнайкраще виступити, але сьогодні особливо важливо для юних парафіян навчитися знайти в собі сили і не розгубитися перед аудиторією. Це буде маленьким кроком в розвитку своїх здібностей і талантів. І особливо знадобиться в майбутньому, коли доведеться виголошувати не заучені рядки, а щире, сердечне слово. Дорослі рідко читають поезію, і лише дітям притаманна та романтика, котра природна для римованого слова”. У жюрі конкурсу також увійшли філологи.

                          

Цього ж дня у приміщенні Львівського єпархіального управління відбулася парафіяльна богословська олімпіада, яку очолив керівник відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії клірик свято-Георгіївської церкви священик Миколай Баранов.

Переможці парафіяльних конкурсів будуть оголошені 16 лютого на святковому концерті, присвяченому Всесвітньому дню православної молоді.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки