Новини

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

У зв'язку з великою кількістю бажаючих поклонитися кровоточивій іконі Спасителя, мироточивим іконам Божої Матері та святителя Миколая, привезеним із села Державіно Бузулукського району Оренбурзької області, Росія, час перебування ікон у свято-Георгіївській церкві (вул. Короленка, 3) буде подовжено з 14 год. 11 липня до 6 год. 13 липня та вночі на 14 липня до 10 год.
 

ГРАФІК ПЕРЕБУВАННЯ
кровоточивої ікони Спасителя,
мироточивих ікон Божої Матері та святителя Миколая,

привезених із села Державіно Бузулукського району Оренбурзької області, Росія

Четвер, 10 липня, 12 год. – виїзд до Всехсвятської церкви у с. Сопошині Жовківського району;
Четвер, 10 липня, 13 год. - прибуття до Всехсвятської церкви у с. Сопошин Жовківського району;
Четвер, 10 липня, 15 год. – прибуття до свято-Петро-Павлівської церкви у м. Жовкві;
Четвер, 10 липня, 20 год. – прибуття до свято-Успенської церкви у м. Великі Мости Сокальського району;
П'ятниця, 11 липня, 8 год. – прибуття до м. Червонограда;
П'ятниця, 11 липня, 14 год. – прибуття до свято-Георгіївської церкви у м. Львові;
Субота, 12 липня – свято-Георгіївська церква у м. Львові;
Неділя, 13 липня, 6 год. – виїзд до м. Турки
Неділя, 13 липня, 24 год. – повернення до свято-Георгіївської церкви у м. Львові
Понеділок, 14 липня, 10 год. – вибуття зі Львова.
  

8 липня 2003 року у Львівській єпархії відбулися збори духовенства.

Збори розпочалися молебнем перед кровоточивою іконою Спасителя та мироточивими іконами Божої Матері і святителя Миколая, які привезені для поклоніння з с. Державіно Бузулукського району Оренбурзької області, який очолив Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин.

На зборах були розглянуті питання церковного життя Львівської єпархії Української Православної Церкви. Відбулися кадрові зміни: протоієрей Володимир Кузьо звільнено з посади секретаря єпархії, за багаторічний послух йому оголошено подяку. Секретарем єпархії призначено за узгодженням з духовенством завідувача канцелярії Львівської єпархії священика Богдана Біласа. Помінявся і благочинний Жовківського округу: протоієрея Григорія Фарата за його проханням звільнено з посади Благочинного Жовківського округу. На цю посаду призначено настоятеля свято-Петро-Павлівської церкви у м. Жовкві протоієрея Степана Хомина.

Одна із районних державних адміністрацій звернулася до Владики Августина з проханням дати вказівку духовенству Львівської єпархії допускати в православні храми духовенство інших конфесій для проведення хрещень, вінчань та похоронів. Ситуація була детально обговорена. Стосовно вищенаведеного було прийнято рішення про можливість, у разі необхідності, як виняток, задовольняти прохання духовенства інших конфесій лише за згодою настоятеля та громади православної парафії і тільки щодо відправлення похоронів.
 

6.07. Львів. Прибула кровоточива ікона Спасителя із с. Державіно.

6 липня 2003 року на запрошення Правлячого архієрея Львівської єпархії Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина до свято-Георгіївської церкви у м. Львові прибула кровоточива ікона Спасителя та мироточиві ікони Божої Матері „Скоропослушниця” та святителя Миколая із села Державіно Бузулукського району Оренбурзької області (Росія). Зустрів ікони біля храму Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин з духовенством і вірними. Був відслужений молебень.

Ікони будуть перебувати у Львівській області до 14 липня, потім вирушать у Луцьк. З іконами подорожує Ефімова Антоніна Іванівна, господиня дому, у котрому відбулося це чудо.
 

9.07. Львів. Святкування Тихвинської ікони Божої Матері „Львівської сльозоточивої”.

У свято-Георгіївській церкві у м. Львові знаходиться чудотворна ікона Божої Матері Тихвинська „Львівська сльозоточива”, яка була написана в одному із чернечих обителей на Афоні (Греція) та передана в дар свято-Георгіївській церкві у м. Львові майже 100 років тому. А у 1997 році рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви ікону було визнано чудотворною. З цього часу, щороку в цей день відбуваються урочистості. На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина до Львова прибув Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, який в цей день традиційно очолює святкові богослужіння у свято-Георгіївській церкві.

Напередодні Владики відправили всеношну з читанням акафісту до чудотворної ікони.

В сам день свята урочисту Божественну літургію у співслужінні сонму духовенства відправив Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, який, звертаючись до віруючих, наголосив про особливу милість Господню до тих, хто шанує і молиться до Божої Матері.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки