НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
    

КОНФЕРЕНЦІЇ, КРУГЛІ СТОЛИ

АРХІЄПИСКОП АВГУСТИН НАДІСЛАВ ВІТАЛЬНУ ТЕЛЕГРАМУ НОВООБРАНОМУ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ

Архієпископ Львівський і Галицький Августин надіслав вітальну телеграму новообраному Предстоятелю Румунської Православної Церкви Високопреосвященнішому митрополиту Даниїлу, який рішенням Колегії 12 вересня 2007 року був обраний на Патріаршу кафедру.

Владика Даниїл був місцеблюстителем Патріашого престолу Румунської Православної Церкви після смерті 93-річного Патріарха Феоктиста. Він був одним з трьох кандидатів, висунутих Священним Синодом Румунської Православної Церкви.

У вітальній телеграмі Владика Августин побажав новообраному Предстоятелю міцного здоров'я та успішного служіння на користь Румунської Православної Церкви та Вселенського Православ'я.
 

АРХІЄПИСКОП АВГУСТИН ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З СТУДЕНТАМИ ПДС

11 вересня 2007 року на запрошення ректора Почаївської Духовної Семінарії архімандрита Нафанаїла Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у семінарському храмі преподобних Іова і Амфілохія Почаївських провів зустріч з викладачами та студентами семінарії. Владика у своїй промові акцентував увагу на правах та обов'язках священика, на особливостях пастирства у сучасному світі. «Яким має бути пастир чітко і точно вказано у Ставленицькій грамоті. Кожен священик мусить не лише мати необхідний мінімум богословських знань, але перед своєю хіротонією ясно розуміти своє покликання і призначення. Дехто уже рукопокладений в священний сан, а переважна більшість з вас готується стати пастирями Церкви Христової, тому, вважаю, сьогодні дуже доречно підняти цю тему», - так Владика почав свою мову про пастирство взагалі і про особливості священничого служіння на Галичині. В ході зустрічі Владика також відповів на запитання студентів.

  

Владика Августин вважає такі зустрічі дуже корисними, бо не часто студенти мають можливість вільно поспілкуватися, запитати про те, що турбує.

Уже четвертий рік Владика Августин викладає Порівняльне богослов'я у Почаївській Духовній Семінарії, передає свій досвід молодому поколінню священнослужителів і користується повагою та авторитетом серед викладацького колективу і вихованців.
 

ПОЧАЇВ. ТРАДИЦІЙНІ УРОЧИСТОСТІ

За традицією 9-10 вересня до Свято-Успенської Почаївської Лаври прибувають архіпастирі, численне духовенство та тисячі мирян, щоб взяти участь у святкуванні обрітення мощей преподобнго Іова, ігумена Почаївського. Цього року урочистості очолив Високопреосвящнніший митрополит Луцький і Волинський Ніфонт. На богослужінні йому співслужили Високопреосвященні архієпископи Львівський і Галицький Августин, Почаївський Володимир, преосвященні єпископи Брестський і Кобринський Іоан (Білорусь), Олександрійський і Світловодський Пантелеімон та Хотинський Мелетій.

Багато архіпастирів, священиків та мирян, котрі зазвичай молилися у Лаврі, у ці дні підносять свої молитви у Святій Землі, куди звершують паломництво, яке очолює Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

                       

Цими днями святі мощі Преподобного Іова, ігумена Почаївського виносять з Печерної церкви та урочисто покладають в Успенському соборі. Під час всеношого богослужіння вірні мають можливість прикластися до святих мощей та отримати помазання, яке зазвичай завершується глибоко вночі. Вранці після урочистої Божественної літургії відбувся традиційний хресний хід з мощами Преподобного. «Преподобне отче Іове, моли Бога о нас». Вірних благословили святим Хрестом та окропили святою водою.

Після закінчення святкового богослужіння, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Представник УПЦ у Верховній Раді України Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин вручив церковну нагороду - орден святого рівноапостольного князя Володимира 1 ступеня Голові Верховної Ради України Олександру Морозу, який цього дня молився у Лаврі. Олександр Олександрович подарував Лаврі срібну лампаду і подякував за високу нагороду, яку він вважає оцінкою роботи цілого парламенту.

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Новини єпархії (26.08.2007р.)

Новини єпархії (17.07.2007р.)

"Роль і завдання монашества у Православній Церкві"
(Львів, 20-24 серпня 2007 року)

Веб-конференція Владики Августина

Святкування тезоіменитства Високопреосвященнішого Августина

Слово про ювіляра – Владику Августина

Вибране з творів блаженного Августина

Житіє святого блаженного Августина, єпископа Іппонійського

Некролог

У Львові завершився фестиваль дитячої творчості «Великдень – 2007»
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]