НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
    

КОНФЕРЕНЦІЇ, КРУГЛІ СТОЛИ

З НАГОДИ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА ПОСВЯТИЛИ ПРЕСТОЛ

14 жовтня 2006 року в день свята Покрови Пресвятої Богородиці з нагоди престольного свята архієпископ Львівський і Галицький Августин прибув до м. Борислава. За гарним звичаєм Владику зустрічав староста свято-Покровської церкви з хлібом-сіллю, найменші парафіяни – квітами та усмішками, а настоятель церкви – підніс Владиці напрестольний хрест.

Почалось урочисте богослужіння чином освячення престолу, після якого була відслужена святкова Божественна літургія. У богослужінні взяли участь настоятель свято-Покровської церкви у м. Бориславі протоієрей Володимир Ільницький, обласний благочинний протоієрей Степан Хомин, секретар єпархії протоієрей Богдан Білас, численне духовенство єпархії.

Після закінчення Божественної літургії за клопотанням настоятеля група парафіян свято-Покровської церкви у м. Бориславі за старанні труди у славу Святої Церкви була відзначена нагородами – архієрейськими грамотами.

Після Божественної літургії вірні, як в перші часи християнства, мали спільну трапезу на церковному подвір'ї.

Свято-Покровська церква у м. Бориславі була побудована на початку ХХ століття і служила спочатку кірхою (для німецьких лютеран), а потім римо-католицьким костелом. Під час безбожницького режиму у цьому приміщенні були склади магазинів.

На початку 90-х років, після річного молитовного стояння протоієрея Володимира Ільницького з парафіянами під відкритим небом, місцева влада виділила для громади УПЦ приміщення колишньої кірхи. яке й стало після ремонт свято-Покровською церквою у м. Бориславі. На жаль, певний час у церкві Божественні літургії відбувалися на тимчасовому престолі, і лише тепер після чину освячення у церкві богослужіння відбуватимуться на постійному престолі.

                          

Оксана Жаборинська, м. Львів
    
  

ОСТАННІ НОВИНИ

Новини єпархії (8.10.2006р.)

Владика Августин відзначив 14 років архіпастирського служіння

Семінар, присвячений проблемі ВІЛ-СНІДу

Владика Августин відвідав Брест

Владика висловив співчуття у зв'язку з катастрофою під Донецьком

Новини єпархії (25.08.2006р.)

Скаутський табір в Карпатах

Владика Августин у складі делегації відвідав Афон

Новини єпархії (4.08.2006р.)

Новини єпархії (31.07.2006р.)
 

Архів новин

 
 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]
 


Інтернет-версія газети `Віра і культура`
Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP) Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000