Новини

АРХІЄПИСКОП ЛЬВІВСЬКИЙ І ГАЛИЦЬКИЙ АВГУСТИН:
„Я РАДИЙ, ЩО ПРИЇХАВ СЮДИ..."

8 листопада, в день пам'яті святого великомученика Димитрія Солунського, архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з сонмом духовенства відправив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Димитріївській церкві у с. Лосинці Турківського району. В своїй проповіді він, зокрема, сказав: „Сьогодні добиратися до вашого села було важко, бо довелося долати 140 км засніженої дороги, але я радий, що приїхав сюди. Я дуже втішений тим, що ця одна з найвіддаленіших карпатська парафія Львівської єпархії проводить здорове церковне життя і показує іншим приклад духовної єдності і християнського подвигу в складних умовах. За це особлива подяка вашим обом священикам та церковному старості. Сподіваюся, що ви і надалі в терпінні і смиренні будете духовно зростати і збагачуватися євангельськими чеснотами”.

10 листопада, в день пам'яті святого преподобного Іова, ігумена Почаївського, архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з сонмом духовенства відправив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Іовській церкві у м. Дрогобичі.
 

ВИЙШОВ У СВІТ ПЕРШИЙ НОМЕР МОЛОДІЖНОЇ ГАЗЕТИ

За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина у Львівській єпархії вийшов у світ перший номер православної молодіжної газети „Церква і молодь” – результат спільної роботи єпархіального відділу по роботі з молоддю та молодіжного братства Почаївської чудотворної ікони Божої Матері. Це видання – спроба самостійної видавничої діяльності молоді. Члени братства сподіваються, що газета буде цікавою і корисною для їх ровесників.

Ідея створення молодіжної єпархіальної газети народилася на II міжнародному з'їзді православної молоді, що проходив у Криму ц.р. Власне, саме братство готове було до видавничої діяльності, бо його члени уже деякий час оформляли „Сторінку православної молоді” у єпархіальному часописі „Світло Православ'я”. Наполегливості та рішучості додали і спілкування під час форуму, де народилася основна концепція молодіжної газети, і зустріч братства з головним редактором офіційного серверу „Православ'я в Україні” протоієреєм Георгієм Коваленком, на якій йшлося про практичні аспекти видавництва періодичної друкованої продукції.
 

ВЛАДИКА АВГУСТИН ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩІ

11 листопада 2002 року на запрошення Генерального консула Республіки Польщі у м. Львові Кшиштофа Савіцкі Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та священик Богдан Білас були присутні на урочистостях з нагоди Дня незалежності Республіки Польщі. Серед інших на урочистостях також були присутні: Голова Львівської обласної ради народних депутатів п. М. Сендак, мер міста Львова п. Л. Буняк, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації п. В. Мельник, духовенство Римо-Католицької, Греко-Католицької та Вірменської Апостольської Церков, дипломати, представники Збройних Сил, підприємств і організацій, громадськості України та Польщі.

Владика привітав Генерального консула з державним святом Республіки Польщі – Днем Незалежності.

Як відомо, Львівська єпархія через особливості релігійного життя у Галичині активно співпрацює з єпархіями та парафіями Польської Православної Церкви і молодіжними організаціями.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки