Новини

Владика мав зустріч з дипломатами

10 лютого 2006 року Владика Августин мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації Гузєєвим Є.Ф. та дипломатами консульства. З нагоди дня дипломатичного працівника Росії Владика взяв участь у святкуваннях та виступив перед дипкорпусом та співробітниками Генерального консульства.
 

Панахида за р.Б. Олександра

10 лютого, в день смерті Олександра Сергійовича Пушкіна, за традицією у свято-Георгіївській церкві у м. Львові була відслужена панахида за спокій душі раба Божого. Панахиду звершив голова відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов. Після богослужіння він підкреслив, що Олександр Сергійович Пушкін був глибоко віруючою людиною і з сумом зазначив, що в день його смерті небагато шанувальників його творчості прийшли, щоб помолитися за спокій його душі.
На богослужінні були присутні керівництво та активісти російського культурного товариства ім. О. Пушкіна.

     

 

Божественна літургія по-грецьки

12 лютого, в день пам”яті Трьох святителів, за багаторічною традицією Владика Августин очолив Божественну літургію грецькою мовою. На літургії хор теж співав грецькою мовою з грецьким розспівом.
 

Анонс

Владика Августин має намір 19-21 березня 2006 року у м. Сімферополі взяти участь у Міжнародній духовно-науковій конференції, з нагоди 10-річчя прославлення святителя Луки, архієпископа Симферопольського і Кримського, та, якщо Богу буде угодно, виступить з доповіддю „Науковий нігілізм та досвід віри”.

Оксана Жаборинська, м. Львів

На початок сторінки