Новини

5.11.2003 р. Божественну літургію святого апостола Якова відслужили у свято-Георгіївській церкві.

5 листопада 2003 року у свято-Георгіївській церкві у м. Львові священик Миколай Баранов з дияконом Олександром Бабієм та дияконом Олександром Іванченком відслужили Божественну літургію за чином святого апостола Якова. Після літургії отець Миколай сказав:
„За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Августина щороку у нашому храмі в день пам'яті святого апостола Якова, брата Господнього по плоті, відправляється Божественна літургія по його чину. За переданням, ця Літургія є однією з найдревніших. Коли її служиш, відчуваєш дух апостольський, безпосереднє єднання духовенства і мирян. І хоча сучасний чин літургії апостола Якова дещо оновлений і пристосований до сучасного церковного життя, все одно, коли звершується ця Літургія, ми наче потрапляємо у древню Церкву апостольських часів”.
 

14 листопада 2003 року. Суд задовольнив прохання православних віруючих щодо відмови від ідентифікаційного номера

Сихівський районний суд м. Львова сьогодні розглянув близько 50 позовних заяв православних віруючих до державних податкових інспекцій м. Львова щодо відмови від ідентифікаційного номера. У своїх проханнях заявники вимагали введення з дію альтернативного обліку громадян з відміткою в паспорті про можливість здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного коду.
Суддя Ірина Волоско задовольнила це прохання на підставі Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов'язкових платежів” від 16 липня 1999 року №1003-XIV.
Після закінчення слухання справи секретар суду повідомила, що на розгляді знаходяться ще 8 позовних заяв. Заяви такого ж змісту продовжують надходити.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки

Ключ К-80 паспорт Ключи.