Новини

12 лютого у день пам'яті трьох святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Златоустого у свято-Гергіївській церкві у м. Львові священик Миколай Баранов відправив Божественну літургію грецькою мовою. Грецькою мовою з збереженими грецькими розспівами Літургію супроводжував чоловічий хор під керівництвом диякона Валерія Калінчука.
За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина Божественна літургія грецькою мовою в день пам'яті вселенських учителів відправляється у свято-Георгіївській церкві уже майже 10 років.
 

15 лютого 2003 року, в день Стрітення Господнього, Високопрепосвященніший архієпископ Августин з супроводжуючими особами по дорозі до с. Карпатського відвідали свято-Покровську церкву у м. Турці, де його зустрів настоятель протоієрей Олексій Слобода з парафіянами. Владика привітав вірних з святом і виголосив проповідь.
Після чого Владика Августин прибув до свято-Михайлівської церкви у с. Карпатському Турківського району - однієї з найвіддаленіших православних парафій Львівської єпархії та відправив там Божественну літургію з чином освячення свічок. Йому співслужили благочинний Турківського округу настоятель свято-Покровської церкви у м. Турці протоієрей Олексій Слобода, настоятель свято-Миколаївської церкви у с. Явора протоієрей Ілля Уруський, настоятель церкви Різдва святого Іоана Хрестителя протоієрей Іоан Соболевський, настоятель свято-Михайлівської церкви у с. Карпатському священик Михайло Іршак, завідувач канцелярії Львівської єпархії священик Богдан Білас та диякон Михайло Драпака. Владика помазав парафіян святим єлеєм з Віфлеємської печери. Зважаючи на велику кількість снігу, яка випала напередодні, дорогу для Правлячого архієрея чистили усім селом.
 

16 лютого у приміщенні Російського культурного центру з нагоди Дня православної молоді відбувся святковий концерт та нагородження переможців та учасників усіх конкурсів парафіяльного дитячого свята „Різдво - 2003”. Наймолодшим переможцем стали Кіцера Іван та Овчаренко Єлизавета (по 4 роки), найстаршими – учасники вокального ансамблю „Канон” (19-21 р.). Переможцям вручили Парафіяльні грамоти та подарунки.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки