НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ВЛАДИКА АВГУСТИН СПУСКАВСЯ В ШАХТУ

Напередодні дня пам'яті святої великомучениці Варвари, 16 грудня 2008 року, архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення дирекції з нагоди 45-річчя заснування відвідав шахту «Надія» у м. Соснівці Сокальського району Львівської області, покровителькою якої вважається свята.

Великою втіхою для працівників шахти було те, що Владика привіз з собою ікону і частку мощей великомучениці Варвари. Разом із директором шахти п. Криштопою М.Г., протодияконом Олександром Іванченком та групою працівників, Владика спустився через шахтовий ствол на глибину 460 метрів до штреків, де ознайомився з умовами роботи шахтарів і спробував самостійно видобути вугілля.

Потім у приміщенні адміністративного корпусу біля скульптурного зображення великомучениці Варвари, поряд з яким були виставлені для поклоніння мощі святої, владика Августин у співслужінні протоієрея Димитрія Улицького та протодиякона Олександра Іванченка відправив молебень святій великомучениці Варварі і виголосив проповідь. Після цього Владика вручив директору шахти «Надія» Криштопі М.Г. нагороду Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира – орден святої великомучениці Варвари і свою Благословенну грамоту, а протоієрею Димитрію Улицькому, який вже довгий час духовно опікується працівниками шахти, вручив нагороду Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира – ювілейний орден «1020-річчя Хрещення Русі». Владика також благословив присутніх іконочками.

У супроводі адміністрації шахти архієпископ Августин відвідав також адміністративні корпуси, швейний цех, який працює на території шахти, і дитячий садочок, де привітав дітей з святом святителя Миколая.  

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Звершуються заупокійні богослужіння за Святішого патріарха Олексія

Відійшов до Господа Святіший Патріарх Олексій ІІ

Літургія по чину святого апостола Якова

Відбувся хресний хід на автобусах навколо міста Львова

Звершений хресний хід на літаку над територією Львівської єпархії

Першосвятительський візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Львівської єпархії

Конференція «Історико-богословська і культорологічна спадщина протопресвітера Гавриїла Костельника»

Львівяни молилися за жертв у Південній Осетії та Грузії

Православні віруючі Львівщини відсвяткували Успення Пресвятої Богородиці

Освячено новий престол
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]