Новини

Владика Августин відвідав Брест

В день пам'яті преподобномученика Афанасія, ігумена і чудотворця Брестського, 18 вересня Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, на запрошення Преосвященнішого єпископа Брестського і Кобринського Іоана, взяв участь у святкуванні у свято-Афанасіївському чоловічому монатсирі у с. Аркадія поблизу Бреста, Білорусь. Святкування очолив Високопреосвященніший митрополит Мінський і Слуцький Філарет, Патріарший екзарх всія Білорусі. На Божественній літургії та урочистому молебні йому співслужили Високопреосвященніший митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, Високопреосвященніший архієпископ Пінський і Лунинецький Стефан, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Високопреосвященніший архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон, Преосвященніший єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, Преосвященніший єпископ Новогрудський і Лідський Гурій, Преосвященніший єпископ Білостоцький і Гданський Яків (Польська Православна Церква), Преосвященніший єпископ Могилівський і Мстиславський Софроній, Преосвященніший єпископ Брестський і Кобринський Іоан та Преосвященніший єпископ Туровський і Мозирський Стефан з сонмом духовенства з Білорусі, України та Польщі.

        

Приємною несподіванкою був хресний хід з м. Бреста до свято-Афанасіївського чоловічого монастиря у селі Аркадії (приблизно 10 км) за участю духовенства, козаків, сестер милосердя, та парафіян, який очолив Преосвященніший єпископ Брестський і Кобринський Іоан.

           

Після богослужіння гостей хлібом-сіллю та квітами зустрічали сестри свято-Різдва-Богородичного жіночого монастиря у м. Бресті. Потім учасники урочистостей поклали квіти до пам'ятника преподобномученику Афанасію Брестському та відвідали кафедральний собор та Брестське єпархіальне управління.

     

 

Оксана Жаборинська, м. Львів

На початок сторінки