НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
    

КОНФЕРЕНЦІЇ, КРУГЛІ СТОЛИ

ВІЗИТ ДО БІЛОСТОЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ

На запрошення Преосвященнішого єпископа Білостоцького і Гданського Якова Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Високопреосвященніший архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон взяли участь в урочистому богослужінні з нагоди престольного свята кафедрального собору Білостоцької єпархії, Польща.

18 грудня, напередодні дня пам'яті святителя Миколая, всеношну у свято-Миколаївському кафедральному соборі за участю сонму духовенства відслужили українські Владики та Керуючий Білостоцькою єпархією Владика Яків. Наступного дня Божественну літургію очолив Високопреосвященніший архієпископ Люблінський і Холмський Авель у співслужінні Високопреосвященніших архієпископів Львівського і Галицького Августина та Володимир-Волинського і Ковельського Симеона та Преосвященнішого єпископа Білостоцького і Гданського Якова та сонму духовенства. Владика Августин виголосив проповідь на тему свята та подарував на згадку ікону Божої Матері.

     

Особливу увагу звернула на себе величезна кількість віруючих людей, православних християн, котрі прийшли в цей день помолитися до кафедрального собору. Незважаючи на те, що у Польщі офіційною релігією є католицизм, а також частина православних святкує за новим стилем, величний кафедральний собор вщерт був заповнений парафіянами. Відрадно також, що було багато дітей, співав дитячий хор. Отже, Православ'я в Польщі житиме.

           

Цього ж дня Владика Августин відвідав древній свято-Благовіщенський Супрасльський чоловічий монастир, музей з фресками та чернечу типографію, приклався до Супрасльської чудотворної ікони Божої Матері, а також відвідав свято-Духівський собор у м. Білостоці, котрий вражає своєю гармонією як архітектурна споруда, так і внутрішнім убранством храму.

Оксана Жаборинська, м. Львів
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Хресна хода вулицями Львова

Сегодня - День борьбы с работорговлей

Пленум Синодальної Богословської комісії

"Духовные и нравственные ценности в горниле крымской войны: вера, патриотизм, героизм, милосердие"

Виступ на V З'їзді Об'єднання громадян у підтримку канонічного православ'я "Путь православних"

Новини єпархії (29.10.2006р.)

Молодіжний спів у монастирі

Відбувся четвертий випуск студентів Вищих Богословських Курсів

Архієрейська літургія у будинку престарілих

З нагоди престольного свята посвятили престол
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]