Новини

Уже втретє в цьому році вийшла у світ молодіжна газета Львівської єпархії УПЦ „Церква і молодь"

Темою номера є стаття двох молодих авторів Тетяни Семенюк та Соломії Коломийчук „Піст і його значення”, а також у рубриці „Духовний квітник” думки святих отців про піст.

В номері Послання Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина на початок Великого посту, Інформація про семінар православної молоді, який відбувся у Києві, та звернення з нагоди Дня православної молоді, новини церковного життя. Як і в попередніх номерах, у рубриці „Молоді молодим” церковна молодь розповідає про свій прихід до Церкви, ділиться своїм досвідом та враженнями. У цьому номері закінчення унікального матеріалу найбільш актуального для молоді „Чи моральне „вільне кохання”?”.

Для тих, які лише хочуть прийти до церкви, та не знають, як правильно поводитись, подаємо інформацію у рубриці „Перші кроки”.

Особливою цікавою є стаття „Облиш виживати, бо загинеш”, в якій йде мова про відомі телепередачі „Останній герой”, „Гарем”, „Слабка ланка” і т.д.

Завжди загадковою для європейців була і залишається традиція Сходу. У номері Роман Холонівський розповідає про статеве виховання у східній традиції, інакше кажучи про традиції відносин між чоловіком і жінкою на мусульманському Сході.

Останню сторінку газети зайняв лист в редакцію від голови молодіжної організації з м. Великих Мостів Сокальського району.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки