НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
    

КОНФЕРЕНЦІЇ, КРУГЛІ СТОЛИ

У ЛЬВОВІ БУДЕ ВІДКРИТА ЕКСПОЗИЦІЯ «ПРАВОСЛАВНА МОЯ УКРАЇНА»

У Львівському історичному музеї сьогодні відривається виставка дитячого малюнка «Православна моя Україна», яка організована і проводиться донецькою єпархією УПЦ. З цієї нагоди 20 квітня 2008 року Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин прийняв Відповідального за проведення Відкритого конкурсу юних художників «Православна моя Україна» клірика Донецької єпархії УПЦ протоієрея Ростислава Карпуся. За представленням отця Ростислава, Владика схвалив відкриття виставки у Львові та благословив керівнику єпархіального відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрею Миколаю Баранову взяти участь у церемонії відкриття експозиції.


 

ВЛАДИКА НАГОРОДИВ КЛІРИКІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

20 квітня, у свято Входу Господнього у Єрусалим, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Божественну літургію з чином освячення верби. За Божественною літургією за старанні труди у славу Святої Церкви до свята Пасхи Христової 2008 року, рішенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Владика нагородив ректора Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ, керівника відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрея Миколая Баранова хрестом з оздобами, завідувача канцелярією Львівської єпархії протодиякона Олександра Іванченка – камилавкою, клірика свято-Георгіївської церкви диякона Олександра Бабія – подвійним орарем. Після закінчення богослужіння Владика сказав напутнє слово та освятив вербові гілочки. За богослужінням молився Генеральний консул Російської Федерації у Львові Гузєєв Є.Ф.

         

 

ВІДБУВСЯ ПОСТРИГ В ІНОЧЕСТВО

20 квітня 2008 року Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин постриг в іночество з іменем Елена довголітню труженицю свято-Георгіївської церкви у м. Львові Катерину Калінчук. Восприємницею була монахиня Євстолія.

       

 

ВІДБУЛИСЯ ЄПАРХІАЛЬНІ ЗБОРИ ДУХОВЕНСТВА ТА ЗБОРИ ДРУЖИН СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ

17 квітня 2008 року у Львівській єпархії відбулися єпархіальні збори духовенства, які очолив Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин. Владика заслухав звіти настоятелів про стан справ на окремих парафіях єпархії, розповів про церковні новини. В рамках зборів, поза іншим, священнослужителі єпархії сповідалися у єпархіального духівника.

Наступного дня Владика Августин очолив збори дружин священнослужителів. Матушки перед зборами мали можливість під час Божественної літургії Напередосвячених Дарів у свято-Георгіївській церкві у м. Львові посповідатися і причаститися Святих Христових Тайн.

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Архієпископ Августин відслужив літію та висловив співчуття

Владика Августин очолив усі богослужіння першої седмиці Великого посту

Новини єпархії (9.03.2008р.)

Послання архієпископа Львівського і Галицького Августина на початок Великого посту

Львівська єпархія УПЦ підтримує православних сербів

Новини єпархії (12.02.2008р.)

Помер предстоятель Елладської православної церкви блаженніший архієпископ Христодул

Відбулися підсумкові збори духовенства

Різдвяне послання архієпископа Львівського і Галицького Августина (2008р)

«Радуйся Варваро, Невісто Христова прекрасная!»

Роздуми про єдність Церкви

У м. Львові відбулося засідання Синодальної Богословської комісії УПЦ
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]