НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
КОНЦЕРТ СВЯЩЕНИКА СЕРГІЯ КИСЕЛЬОВА У ЛЬВОВІ

20 жовтня архієпископ Августин у Львівській єпархії прийняв відомого виконавця духовних пісень священика Сергія Кисельова з дружиною. Днем раніше у Російському культурному центрі імені Олександра Пушкіна при повному аншлагу відбувся концерт отця Сергія.

Отець Сергій – нечастий гість у Львові, місцем його постійного служіння є невеличкий храм Стрітення Господнього в одному з сіл недалеко від Києва. Гітарою він захопився, як і більшість з хлопців, у юнацтві, а до Православної віри прийшов в досить зрілому віці – в 25 років. До здобуття духовного сану встиг попрацювати в самих різних місцях, у тому числі і фельдшером психіатричної бригади «швидкої допомоги». У молоді роки Владика Августин також працював фельдшером «швидкої», отже священнослужителям було про що поговорити.

Перший свій авторський альбом, а вірніше, магнітофонну касету зі своїми піснями під назвою «Краса істини і істина душі» отець Сергій записав за наполяганням друзів. Вони ж розмножили її і розповсюдили серед своїх знайомих. Звідусіль почали надходити доброзичливі відгуки. В результаті з'явився наступний компакт-диск «Щоб серце стало зрячим».

Як з'являються на світ незвичайно мелодійні і натхненні твори отця Сергія? За його словами, думка непокоїть душу, і пісня народжується в муках. Багаточисельним слухачам, що прийшли цього вечора в РКЦ, запам'яталися ліричні пісні отця Сергія Кисельова «Стояти на місці неможливо», «Кожна в полі квітка», «Про яблука», «У пошуках віри», «Ми народжені для перемог», «Очищення» і ін. Подібні концерти найвірніше було б назвати духовними зустрічами, на яких звучать римовані проповіді, такі необхідні всім нам у теперешній непростий час.

     

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Родоський Форум 2009

Блаженніший митрополит Володимир відвідав Львівську єпархію

Молебень на початок нового 2009/10 навчального року

Архієпископ Августин прийняв гостя з північного краю

Чудотворні ікони з села Кіровки у Львівській єпархії

Святкування дня пам'яті блаженного Августина

Фестиваль «Червона Калина»

Архієпископ Августин благословив випускників інституту Сухопутних військ

Паломництво до мощей святителя Спиридона Триміфунтського

Львівську єпархію відвідав чоловічий церковний хор «Святий Серафим»
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]