НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
    

КОНФЕРЕНЦІЇ, КРУГЛІ СТОЛИ

СТУДЕНТИ ПДС ВІДВІДАЛИ М. ЛЬВІВ

Архієпископ Львівський і Галицький Августин уже третій рік викладає у Почаївській Духовній Семінарії Порівняльне богослов'я. За традицією студенти 4-ого курсу ПДС 28 грудня 2006 року мали виїздне практичне заняття з порівняльного богослов'я. Студенти в рамках екскурсії відвідали кафедральний собор Вірменської Апостольської Церкви, кафедральний собор Львівської архідієцезії Римо-Католицької Церкви та кафедральний собор Львівської архієпархії УГКЦ, а також свято-Преображенську церкву та свято-Успенську церкву. У соборі святого Юра студенти відвідали крипту-усіпальницю. Студенти також ознайомилися з визначними пам'ятками міста Львова, оглянули панораму міста з Високого Замку та мали зустріч з Владикою.

     

 

У ПЕРШИЙ ДЕНЬ НОВОГО РОКУ ПРЕСТОЛЬНИЙ ПРАЗНИК В АКАДЕМІЧНОМУ ХРАМІ

1 січня 2007 року з нагоди дня пам'яті преподобного Амфілохія Почаївського за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія та на запрошення ректора семінарії архімандрита Нафанаїла Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Божественну літургію у академічному храмі Почаївської Духовної Семінарії. Йому співслужили викладачі та студенти у священному сані, співав студентський хор. Владика виголосив проповідь на тему свята. На богослужінні, окрім студентів, молилися і звичайні парафіяни. Цього ж дня після закінчення Літургії Владика Августин разом з Високопреосвященнішим митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом, Високопреосвященнішим архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергіє, Високопреосвященнішим архієпископом Почаївським Володимиром та Преосвященнішим єпископом Хотинським Мелетієм взяв участь в урочистому молебні перед мощами преподобного Амфілохія Почаївського.

           

 

НА ПОЧАТКУ НОВОГО РОКУ ВЛАДИКА ПРОВІВ ТРАДИЦІЙНІ РОБОЧІ НАРАДИ

2 січня 2007 року архієпископ Львівський і Галицький Августин провів засідання єпархіальної ради, єпархіальні збори духовенства Львівської єпархії, а також нараду керівників єпархіальних відділів. Метою усіх нарад було підведення підсумків та аналіз діяльності усіх структур та підрозділів Львівської єпархії УПЦ у 2006 році. У Львівській єпархії Української Православної Церкви діють відділи: релігійної освіти і катехизації, місіонерський, молодіжний, видавничий, соціального служіння і благодійності, військовий, тюремний, паломницький, а також прес-служба.

     

Оксана Жаборинська, м. Львів
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Різдвяне послання архієпископа Львівського і Галицького Августина (2007р)

Візит до Білостоцької єпархії

Хресна хода вулицями Львова

Сегодня - День борьбы с работорговлей

Пленум Синодальної Богословської комісії

"Духовные и нравственные ценности в горниле крымской войны: вера, патриотизм, героизм, милосердие"

Виступ на V З'їзді Об'єднання громадян у підтримку канонічного православ'я "Путь православних"

Новини єпархії (29.10.2006р.)

Молодіжний спів у монастирі

Відбувся четвертий випуск студентів Вищих Богословських Курсів
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]