Новини

Свято лауреатів

Архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди дня пам'яті Собору святих славних і всехвальних 12–ти апостолів, які відбувались у Великому Петровському залі м. Москви 13 липня 2006 року. На урочистостях були присутні лауреати премії святого Андрія Первозванного. Владика Августин став лауретом премії у 1996 році.
 

Владика Августин відвідав виховну колонію для підлітків

Державним Департаментом України з питань виконання покарань щорічно у виховних колоніях проводиться фестиваль художньої самодіяльності засуджених "Червона калина", головною метою якого є: сприяння соціальному, духовному, моральному благополуччю, всебічному здоровому розвитку неповнолітніх осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. У цьому році фестиваль проходить за тематикою "Пісня і праця - могутні дві сили" і присвячений 150-річчю від дня народження видатного українського письменника Івана Франка.

Саме з нагоди проведення фестивалю Бережанську виховну колонію для підлітків 15 липня 2006 року відвідали Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин та тюремний священик протоієрей Євгеній Коцовський, які були членами жюрі.

Концертна програма складалася з кращих номерів художньої самодіяльності засуджених (пісні, танці, театралізовані постановки, художнє читання, художні спортивні номери та інше).

Під час проведення фестивалю до кожної виховної колонії традиційно приходять батьки засуджених, представники державних, громадських та релігійних організацій, що співпрацюють з установами виконання покарань, творчі колективи регіональних установ культури, загальноосвітніх шкіл, учбових закладів тощо.

           

 

Владика Августин відвідав Самбірську виховну колонію для підлітків

У рамках проведення фестивалю художньої самодіяльності засуджених "Червона калина", під девізом "Пісня і праця - могутні дві сили", присвяченого 150-річчю від дня народження видатного українського письменника Івана Франка, Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин 22 липня 2006 року на запрошення керівництва відвідав Самбірську виховну колонію для неповнолітніх. Владику супроводжували старший тюремний священик Львівської єпархії протоієрей Володимир Шарабура, благочинний Самбірського округу протоієрей Василій Петрущак та тюремний священик виховної колонії протоієрей Миколай Петрущак. Владика подарував колонії ікону Божої Матері “Державна Київська”, а кожного вихованця колонії благословив іконкою Матері Божої та Ангела Хоронителя.

Під час проведення фестивалю як до кожної виховної колонії, так і в Самбірську, прибули батьки засуджених, представники державних та громадських організацій, що співпрацюють з установами виконання покарань, творчі колективи Львівщини.

Державним Департаментом України з питань виконання покарань щорічно у виховних колоніях проводиться фестиваль художньої самодіяльності “Червона калина”, головною метою якого є: сприяння соціальному, духовному, моральному благополуччю, всебічному здоровому розвитку неповнолітніх осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

        

Оксана Жаборинська, м. Львів

На початок сторінки