НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
    

КОНФЕРЕНЦІЇ, КРУГЛІ СТОЛИ

ВІДБУВСЯ ЧЕТВЕРТИЙ ВИПУСК СТУДЕНТІВ
ВИЩИХ БОГОСЛОВСЬКИХ КУРСІВ

Відбувся четвертий випуск студентів Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії Української Православної Церкви. З цієї нагоди до Львова прибули викладачі Московського свято-Тихоновського православного гуманітарного університету Бежанідзе Георгій Веніамінович, Серебряков Миколай Станіславович та Серебрякова Юлія Володимирівна.

У неділю, 22 жовтня 2006 року, у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив урочистосту Божественну літургію та подячний молебень. Йому співслужили керівник ВБК протоієрей Миколай Баранов, випускники 2006 року клірики Волинської єпархії священик Олександр Мазурак, священик Валентин Марчук та ієродиякон Зосима, клірик Овруцької єпархії священик Олексій Гангало, а також випускники та студенти насельник свято-Троїцького Іонінського монастиря у м. Києві архімандрит Серафим (Яковчук), клірик Черкаської єпархії священик Євгеній Терєхов, клірики Кам'янець-Подільської єпархії священики Тарасій Забудько та Тарасій Тимків. На богослужінні молилися миряни – представники Свято-Тихоновського православного Гуманітарного уніерситету, випускники та студенти ВБК. Проповідував священик Валентин Марчук. Після Божественної літургії Владика привітав випускників та вручив дипломи про закінчення Вищих Богословських Курсів, а з подячним словом від імені випускників ВБК 2006 року звернувся священик Олександр Мазурак: “Ми щиро вдячні Вам, Ваше Високопреосвященство, за те, що за Вашим благословенням і безпосереднім клопотанням були відкриті Вищі Богословські Курси, вдячні викладачам за їхні труди. Будемо намагатися виправдати Вашу довіру”.

Вищі Богословські Курси при Львівській єпархії були засновані у 1997 році за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина як філіал Православного свято-Тихонівського Богословського Інституту (тепер – Гуманітарний Університет, м. Москва). За увесь цей час Вищі Богословські курси випустили 31 студента з 16 єпархій Української Православної Церкви, з них 7 священнослужителів.

Зараз на Вищих Богословських Курсах навчається 90 студентів. У цьому навчальному році з 26 абітурієнтів зараховано на навчання 24 студентів.

     

Оксана Жаборинська, м. Львів
    
  

ОСТАННІ НОВИНИ

Архієрейська літургія у будинку престарілих

З нагоди престольного свята посвятили престол

Новини єпархії (8.10.2006р.)

Владика Августин відзначив 14 років архіпастирського служіння

Семінар, присвячений проблемі ВІЛ-СНІДу

Владика Августин відвідав Брест

Владика висловив співчуття у зв'язку з катастрофою під Донецьком

Новини єпархії (25.08.2006р.)

Скаутський табір в Карпатах

Владика Августин у складі делегації відвідав Афон
 

Архів новин

 
 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]
 


Інтернет-версія газети `Віра і культура`
Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP) Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000