НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
БЛАЖЕННІШИЙ МИТРОПОЛИТ ВОЛОДИМИР ВІДВІДАВ ЛЬВІВСЬКУ ЄПАРХІЮ

23 вересня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир на зворотньому шляху зі Святої Землі відвідав Львівську єпархію. В аеропорту м. Львова Першосвятителя а також Високопреосвященнішого архієпископа Вишгородського Павла, Преосвященнішого єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра та осіб, що його супроводжують, зустрічали архієпископ Львівський і Галицький Августин, настоятель свято-Троїцької церкви протоієрей Володимир Шарабура, настоятелька свято-Преображенського жіночого монастиря ігуменя Варвара, обласний благочинний – настоятель свято-Петро-Павлівської церкви у м. Жовкві протоієрей Стефан Хомин та інші.

Перед свято-Георгіївською церквою, яка тимчасово виконує функції кафедрального собору, Блаженнішого Митрополита Володимира зустрічали хлібом-сіллю букетами квітів та дзвоном клірики храму, священнослужителі єпархії, які прибули зі своїх парафій, члени Братства святих апостолів Петра і Павла та Сестринства святої великомучениці Варвари, члени Львівського православного Молодіжного Братства на честь Почаївської ікони Божої Матері, насельниці свято-Преображенського жіночого монастиря та парафіяни.

У храмі була встановлена ікона святителя Спиридона Тримифунтського, написана грецькими ченцями-святогорцями, а також рака з часточкою мощей святителя Спиридона і ковчежець із тапочком з мощей святителя. Блаженніший Митрополит Володимир очолив молебень, після якого звернувся до присутніх з архіпастирським словом і благословив парафіян. У відповідь архієпископ Августин подякував Блаженнішого Митрополита Володимира за його відвідини Львівської єпархії і побажав допомоги Божої у подальшому Першосвятительському служінні. Після спілкування у приміщенні єпархіального управління із духовенством єпархії Блаженніший Митрополит Володимир і особи, що його супроводжують, вирушили у Зимненський свято-Успенський жіночий монастир.

               

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Молебень на початок нового 2009/10 навчального року

Архієпископ Августин прийняв гостя з північного краю

Чудотворні ікони з села Кіровки у Львівській єпархії

Святкування дня пам'яті блаженного Августина

Фестиваль «Червона Калина»

Архієпископ Августин благословив випускників інституту Сухопутних військ

Паломництво до мощей святителя Спиридона Триміфунтського

Львівську єпархію відвідав чоловічий церковний хор «Святий Серафим»

Архієпископ Августин звершив заупокійні літії за загиблими у авіакатастрофі 3 травня 1985

Архієпископ Августин взяв участь у конференції на тему: «Душпастирське служіння в місцях позбавлення волі»
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]