НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
    

КОНФЕРЕНЦІЇ, КРУГЛІ СТОЛИ

ОСВЯЧЕНО НОВИЙ ПРЕСТОЛ

24 серпня 2008 року, у неділю, архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив чин освячення престолу та Божественну літургію у домовій церкві на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» у с. Торчиновичі Старо-Самбірського району Львівської області. Після урочистого богослужіння Владика тепло подякував господарям, благословив парафіян, а священику Ростиславу Яремі за старанні труди у славу Святої Церкви вручив нагороду – грамоту «1020-річчя Хрещення Русі».

Це друга у Львівській єпархії домова церква. Вона створена за ініціативою і при безпосередній участі клірика Московської єпархії священика Ростислава Яреми у будинку його тестів. Божественні літургії тут відправляються з 2000 року на тимчасовому престолі. Спочатку богослужіння були в окремій кімнаті, а з плином часу стараннями господарів та зятя – отця Ростислава – богослужіння стали звершуватися на другому поверсі будинку. А тепер уже освячено новий постійний престол, у який закладено часточку святих мощей.

«Ідея створення домової церкви викликана життям та обставинами. Через те, що поблизу немає канонічної церкви, мої родичі та мешканці цього і сусідніх сіл були змушені їздити на богослужіння у сусідній район. А це доволі проблематично і важко, старші люди дуже втомлюються. От і виникла ідея створити домову церкву, де можна було б помолитися», - розповідає отець Ростислав.

Треба зазначити, що отець Ростислав сам походить із сусіднього з Торчиновичами села, і хоча доля закинула його для пастирської діяльності за 1000 кілометрів, він добре знає і розуміє релігійну ситуацію в Україні і на Львівщині і вболіває за неї.

                     
Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Православні віруючі Львівщини відсвяткували Успення Пресвятої Богородиці

Послання архієпископа Львівського і Галицького Августина

У Львівській єпархії молилися за потерпілих від повені

У єпархії почалися святкування 1020-річчя хрещення Русі

Владика Августин взяв участь в урочистостях в Польщі

У день Тихвинської ікони Божої Матері «Львівської Сльозоточивої» Львівська єпархія відсвяткувала день Ангела Правлячого архієрея

Інтерв'ю Владики Августина про Архієрейський собор 2008 року

Прибули для поклоніння ікони «Чорнобильський Спас» та святителя Миколая

"Всі святі землі Галицкія, моліте Бога о нас!"

Некролог
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]