НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПРОДОВЖУЄ ДАРУВАТИ РАДІСТЬ

23 грудня архієпископ Августин разом із секретарем Львівської єпархії, головою відділу з благодійності та соціального служіння протоієреєм Богданом Біласом, представником Львівської митниці Пархоменко Г.Г., головою правління благодійного фонду «Кленовий лист» Білас М.І. і приватним підприємцем Барабаш І.С. відвідали сиротинці м. Львова.

Спочатку вони завітали до Будинку Дитини № 1, що на вул. Комаринця, 2-а, де гостей зустріла директор Лігостаєва А.Г. разом з вихователями та вихованцями закладу.

Діти були дуже раді приїзду гостей, показали свої виступи, які вони приготували до Дня Святого Миколая. Під час святкового концерту маленькі артисти із захопленням використовували подарунок, що їм вручив владика Августин – сучасний музичний центр з караоке. Від Львівської митниці діти отримали солодощі та фрукти.

Цього ж дня владика Августин з супроводжуючими особами відвідав ще один заклад – Дитячий будинок № 1, що на вул. Таджицькій, 23. Тут їх вже з нетерпінням очікували вихованці, адже такі святкові відвідини вже стали традиційними. Керівник закладу Черник М.С. і педагоги також радо вітали гостей. Після виступу дітей архієпископ Августин вручив подарунки: сучасний музичний центр з караоке, солодощі та фрукти.

           

В обох закладах гості радо спілкувалися з дітками, а після концертів владика Августин звернувся з словом до вихователів та вихованців. Він розповів про Святителя Миколая Мирлікійського Чудотворця, про походження звичаю дарувати подарунки у день пам'яті цього великого святого, а також подякував педагогам за їх важку, жертовну працю. На згадку про відвідини і у благословення архієпископ Августин подарував усім присутнім ікони, на яких зображений Господь наш Іісус Христос в оточенні дітей.

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Архієпископ Августин привітав з Днем Ангела Оборіну А. Д.

Відвідини виправної установи

Засіяна нова «нивка»!

У земні надра під покровительством святої великомучениці Варвари

XVII церемонія вручення Міжнародної премії святого апостола Андрія Первозванного «За Віру й Вірність»

Військовий парад у Львові

В гостях у Консула

Архієпископ Августин висловив співчуття з приводу смерті Предстоятеля Сербської Православної Церкви

Владика Августин відправив заупокійну літію

Сербія. Почив о Господі Святіший Патріарх Сербський Павло
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]