Новини

Відбулася нарада дружин священиків

12 квітня 2005 року у Львівському єпархіальному управлінні відбулися збори дружин священнослужителів. Перед зборами учасники наради сповідалися та причащалися Святих Христових Тайн на Божественній літургії Напередосвячених дарів у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Збори очолив Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин. На зустрічі також була присутня настоятелька свято-Преображенського жіночого монастиря монахиня Варвара. Потім перед учасниками виступили: духівник єпархії протоієрей Роман Коломийчук, Трапезнікова Галина Сергіївна, Дяченко Тетяна Петрівна, Вільшанецька Олена Іванівна. Дружини священиків та гості обмінялися думками з приводу важливих питань церковного і громадського життя.

У Львівській єпархії з ініціативи Високопреосвященнішого архієпископа Августина уже декілька років регулярно проводяться збори дружин священнослужителів, перед якими матушки мають можливість посповідатися і причаститися Святих Христових Тайн.
 

Панахида за космонавтів

12 квітня, у день космонавтики, Владика Августин очолив панахиду за усіх льотчиків-космонавтів.
 

У Львівській єпархії відбудуться поминальні служби за жертв Чорнобиля.

30 квітня 2006 року з нагоди 20-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ священики у всіх парафіях Львівської єпархії Української Православної Церкви будуть молитися за здоров'я живих ліквідаторів аварії та постраждалих від Чорнобильської біди та за упокій тих, хто загинув чи помер внаслідок цієї аварії. 26 квітня священики єпархії за Божесвенною літургією пом”янули живих ліквідаторів.
 

Львівська єпархія підтримала ініціативу про проведення Всеправославної молитви за мир у Єрусалимі.

За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина в усіх парафіях Львівської єпархії Української Православної Церкви 22 квітня 2006 року, у Велику суботу, була прочитана Всеправославна молитва за мир у Єрусалимі.
 

Пасхальне богослужіння.

23 квітня 2006 року в празник Воскресіння Христового у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив хресний хід, пасхальну утреню та нічну Божественну літургію. На Божественній літургії священнослужителями читалося Євангеліє 12-ю мовами: слов'янською, грецькою, латинською, єврейською, арійською, українською, російською, польською, сербською, англійською, німецькою, французькою. Співали архієрейський та молодіжний хор. Після Божественної літургії Владика освятив Артос та пасхальні кошики парафіян. За нічним пасхальним богослужінням молився Генеральний консул Російської Федерації у м. Львові Гузєєв Є.Ф.

Вранці Владика відвідав виправно-трудові колонії №30 та №48 у м. Львові, де відправив пасхальні молебні, привітав ув'язнених з празником Пасхи та роздав подарунки, а також мав зустріч з керівниками колоній.

Цього ж дня Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин прийняв вітання від духовенства Львівської єпархії, архієрейського та молодіжного хорів. Увечері Владика очолив пасхальну вечірню та утреню у свято-Георгіївській церкві.
 

Владика Августин привітав працівників Департаменту України з питань виконання покарань з професійним святом

“Ваша служба є не лише невід'ємною складовою в системі забезпечення правопорядку та спокою в кожному суспільстві, в кожній державі, але, що дуже важливо з духовної точки зору, сприяє напоумленню, покаянню і виправленню тих, хто переступив через заповіді Божі і порушив закони”, - написав Владика у вітальному листі на ім”я Голови Державного Департаменту України з питань виконання покарань В. Кощинця. Владика побажав йому особисто, а також всім співробітникам доброго здоров'я, духовної кріпості, терпіння і допомоги Божої у Вашому нелегкому відповідальному служінні на користь нашого народу і Батьківщини і многоліття.
 

У Львові відбулась інавгурація міського голови

Згідно з вибором львівян 26 березня 2006 року, мером древнього міста Лева став Андрій Садовий. На його інавгурації, яка відбулася у Львівській мерії 25 квітня 2006 року, на запрошення мерії були присутні керівники та представники християнських конфесій Львівщини. Львівську єпархію УПЦ представляв секретар єпархії протоієрей Богдан Білас.

7 квітня, на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, новообраний мер відвідав свято-Георгіївську церкві та Львівську єпархію УПЦ. Цікаво, що жоден попередній мер не відвідував Львівську єпархію і такий візит трапився вперше за 13 років.

Щиро бажаємо Андрію Івановичу міцного здоров”я, кріпості, терпеливості і мудрості в нелегкому відповідальному служінні львівській громаді.

Оксана Жаборинська, м. Львів

На початок сторінки