НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
    

КОНФЕРЕНЦІЇ, КРУГЛІ СТОЛИ

ПРАВОСЛАВНІ ВІРУЮЧІ ЛЬВІВЩИНИ ВІДСВЯТКУВАЛИ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

28 серпня - храмове свято багатьох парафій Львівської єпархії. Напередодні самого свята під час всеношного богослужіння в усіх православних храмах була винесена для поклоніння Плащаниця Божої Матері, а в свято-Георгіївській церкві всеношну очолив архієписокп Львівський і Галицький Августин.

В сам день свята цього року урочисте богослужіння у Свято-Успенській церкві у с. Новому   Кропивнику Дрогобицького району Львівської області очолив архіпастир. Після урочистої зустрічі Владики у карпатському селі, Правлячий архієрей у співслужінні духовенства звершив Божественну літургію з хресним ходом. Після закінчення богослужіння Владика виголосив повчання на тему святу, а також за старанні труди у славу святої Церкви вручив групі парафіян свої Архієрейські грамоти. Особливо запам'яталося свято малечі, котра отримала з рук Владики іконки та солодощі.

   

Увечері цього ж дня Владика очолив утреню з чином погребіння Плащаниці у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

"Радуйся, Преблагословенная, во успенії Своєм нас не оставляющая".

     

 

ВЛАДИКА АВГУСТИН ВЗЯВ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ В УКУ

26 серпня 2008 року архієпископ Львівський і Галицький Августин, на запрошення оргкомітету, взяв участь у семінарі богословів щодо моральності, який відбувається в Українському Католицькому Університеті. Владика виступив перед присутніми з доповіддю "Православне вчення про статеву мораль".
 

ПРАВОСЛАВНІ ВІРУЮЧІ МОЛИЛИСЯ У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

24 серпня у 17-у річницю Незалежності України у всіх парафіях Львівської єпархії Української Православної Церкви, за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, були відслужені молебні за Україну та її народ.
 

У ЄПАРХІЇ МОЛИТОВНО ПОМИНАЛИ КНЯЗЯ КОНСТАНТИНА ОСТРОЗЬКОГО

За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, у Львівській єпархії молитовно пом'янули князя Константина (в хрещенні - Василія) Острозького з нагоди 400-річчя з часу його смерті.

Князь Константин Острозький (1526-1608) народився в Турові, отрмав добру освіту та виховання. Після повноліття одружився з княжною Софією, дочкою галицького графа Тарнавського.

Князь став свідомим і глибоко переконаним прихильником Православ'я, заснував більше 600 церков та 20 монастирів, при багатьох з котрих діяли лікарні і школи. Був учасником православного Брестського собору, всіма силами захищав Православ'я у буремні роки кінця XVI - початку XVII століття.

Вічна йому пам'ять!

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Послання архієпископа Львівського і Галицького Августина

У Львівській єпархії молилися за потерпілих від повені

У єпархії почалися святкування 1020-річчя хрещення Русі

Владика Августин взяв участь в урочистостях в Польщі

У день Тихвинської ікони Божої Матері «Львівської Сльозоточивої» Львівська єпархія відсвяткувала день Ангела Правлячого архієрея

Інтерв'ю Владики Августина про Архієрейський собор 2008 року

Прибули для поклоніння ікони «Чорнобильський Спас» та святителя Миколая

"Всі святі землі Галицкія, моліте Бога о нас!"

Некролог

Новини єпархії (21.06.2008р.)
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]