Новини

26.11.2005. Ювілей настоятеля парафії

З нагоди 50-річчя настоятеля церкви протоієрея Григорія Фарата 20 листопада 2005 року архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Божественну літургію у свято-Вознесенській церкві у с. Сулимів Жовківського району Львівської області. На богослужінні Владиці співслужили секретар єпархії протоієрей Богдан Білас, духовенство Жовківського благочиння та гості священики. За старанні труди у славу Святої Церкви Владика вручив ювіляру нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – орден св. рівноапостольного князя Володимира ІІІ ст. та Архієрейську грамоту, а його довголітній парафіянці – орден святої великомучениці Варвари.
Отець Григорій уже 22 роки служить на своїй парафії. Останніх 15 років служить почергово в одній церкві з греко-католицькими священиками, яких за час його настоятельства змінилося уже більше 15.
Святкування завершилися привітаннями від маленьких парафіян та багаторазовим многоліттям.
 

26.11.2005. У Львівській єпархії освячена нова церква

21 листопада 2005 року у м. Червонограді Львівської області було освячено нову свято-Іоано-Богословську церкву. Освячення очолив Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у співслужінні сонму духовенства, серед яких були благочинний Сокальського округу протоієрей Димитрій Улицький, настоятель свято-Покровської церкви у м. Червонограді протоієрей Степан Деркач, духовенство з свято-Успенської Почаївської лаври та клірики Львівської єпархії. На Богослужінні співав хор студентів Почаївської духовної семінарії. Після освячення престолу була звершена перша Божественна літургія, після якої Владика у благословення новоосвяченому храму подарував ікону Божої Матері „Державна Київська”.
У м. Червонограді діє дві парафії Української Православної Церкви: свято-Покровська, що зберігає галицьку традицію богослужіння, та свято-Іоано-Богословська, що дотримується волинської традиції богослужіння.
 

26.11.2005. У день ювiлею Львівська єпархiя привiтала Предстоятеля Церкви урочистим передзвоном
23 листопада з нагоди 70-рiчного ювiлею Предстоятеля Української Православної Церкви усі парафії Львівської єпархії молилися за ювіляра на подячних молебнях та привітали його церковними дзвонами.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки