Новини

У К А З

Цим повідомляється всіх вірних чад Львівської єпархії Української Православної Церкви, що вчення послідовників якоїсь Анастасії, яке виникло після друку книжок Володимиром Пузаковим (псевдонім - Мегре) і викликало зацікавленість деяких осіб також на території Львівської єпархії, заперечує догматичне віровчення Православної Церкви.
У зв'язку з цим, ставлю до відома духовенство та вірних Львівської єпархії про те, що православний християнин, який підтримує культ Анастасії, розповсюджує літературу, пов'язану з ним, пропагує це вчення, підлягає відлученню від святого Причастя, а у випадку подальшого нерозкаяння – повному відлученню від Святої Церкви.

Архієпископ Львівський і Галицький Августин
  

28.06.2003. ВІДБУЛОСЬ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ АНГЕЛА АРХІЄПИСКОПА ЛЬВІВСЬКОГО І ГАЛИЦЬКОГО АВГУСТИНА

Привітати Владику Августина з цієї нагоди приїхали митрополит митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон та єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт. Урочиста літургія відбулася у свято- Георгієвському храмі у м. Львові. Після закінчення літургії привітання завідувач канцелярії Львівської єпархії священик Богдан Білас зачитав вітання, які надійшли з нагоди дня Тезоіменитства від Святішого патріарха Московського і всія Русі Олексія, Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, архієреїв Української та Руської Православної Церкви, намісників, настоятелів і настоятельниць монастирів. Цього ж дня Владика прийняв вітання і від настоятеля подвор'я Американської П равославної Церкви в Москві архімандрита Закхея. Свого архіпастиря з святом прийшли привітати духовенство та вірні Львівської єпархії УПЦ, військові, представники громадськості регіону.
 

Владика Августин взяв участь в урочистостях на запрошення архієреїв Польської Православної Церкви

24 травня 2003 року в день пам'яті святих Кирила та Мефодія у однойменному монастирі у с. Уйковичі, що біля Перемишля, престольний празник. З цієї нагоди на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Перемиського і Новосанчівського Адама Владика Августин співслужив Правлячому архієрею з сонмом духовенства на Божественній літургії у монастирі, за якою відбулися священицька та дияконська хіротонії. Після Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму та освячення ікон на Святих вратах і для майбутнього храму на честь Ватопедської ікони Божої Матері „Отрада”.
Історія монастиря є на сайті Львівської єпархії (лист )
А 8 червня 2003 року у м. м. Холмі (Польща) відбувся акт проголошення святих новомучеників землі Хомської і Підляшської та Божественна літургія з хресним ходом. З цієї нагоди у на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Люблінського і Холмського Авеля архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь в урочистостях, які очолив Його Блаженство, Блаженніший митрополит Варшавський і всієї Польщі Сава. У Богослужінні взяли участь 18 архієреїв, велика кількість духовенства та православних вірних. Цього дня на урочистості до м. Холма в Польщі на запрошення Польської Православної Церкви прибули представники майже усіх Помісних Православних Церков. Православна Церква в Польщі вперше здійснила акт проголошення новомучеників. Знаменно, що процес канонізації Холмських і Підляшських новомучеників відбувся саме в період, коли Предстоятелем Польської Православної Церкви є виходець з Холмщини Блаженніший митрополит Сава.
 

Закриття єпархіального свята дитячої церковної творчості
„Великдень-2003”

25 травня 2003 року у м. Львові відбулося закриття єпархіального місячника дитячої церковної творчості „Великдень – 2003”, на якому Владика Августин вручив Архієрейські грамоти (майже 90 прим.) та пам'ятні подарунки переможцям. Цього ж дня відбувалася у Богословська олімпіада, у якій взяли участь 23 учасники. Підводячи підсумки місячника, архієпископ Августин сказав: „Я радий, що діти і молодь активно відгукнулася на ініціативу єпархії про проведення такого свята. Думаю, що окрім Архієрейських грамот і пам'ятних подарунків, Львівська єпархія незабаром зможе організувати паломницьку поїздку до м. Києва для учасників свята. Сподіваюся, що і в майбутньому ви, дорогі діти, будете брати участь у таких святах”. Підготовка до паломницької поїздки учасників дитячого свята триває.
 

Львів. Офіційні зустрічі

9 червня 2003 року архієпископ Августин відвідав Львівську обласну державну адміністрацію та був на прийомі з нагоди призначення нового Голови Львівської обласної державної адміністрації п. Олександра Сендеги.
21 червня 2003 року архієпископ Августин на запрошення Надзвичайного і Повноважного посла США в Україні Карлоса Паскуаля був на урочистому сніданку, який організований Посольством США в Україні з нагоди офіційного візиту дипломата до міста Львова.
 

Владика Августин провів розширені збори Турківського благочиння

10 червня 2003 року у свято-Покровській церкві у м. Турці Владика Августин очолив збори духовенства Турківського округу за участю православних священиків з інших єпархій УПЦ – вихідців з Турківщини. На зборах, які розпочалися молебнем, йшла мова про роль та місце Української Православної Церкви у світі сьогодні, про безблагодатність таїнств та обрядів у храмах, які відійшли від єднання з Вселенським Православ'ям.
 

Владика Августин відвідав своє рідне село

17 червня 2003 року на запрошення Преосвященнішого єпископа Туровського і Мозирського Петра архієпископ Августин разом з ним звершив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Троїцькій церкві у своєму рідному селі Глушковичі Лельчицького району Гомельської області Білорусі.
 

На храмовий празник в с. Сопошин прибуло аж два архіпастирі

22 червня 2003 року з нагоди храмового свята Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Високопреосвященніший архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон з сонмом духовенства відправили Божественну літургію з хресним ходом у церкві Всіх святих у с. Сопошині Жовківського району Львівської області.
 

Молодіжний хор зі Львова переміг на фестивалі
духовної і патріотичної пісні

17 червня молодіжний хор свято-Георгіївської церкви у м. Львові взяв участь у фестивалі духовної та патріотичної пісні у м. Нововолинську Волинської області та зайняв перше місце у фестивалі, за що отримав від Високопреосвященнішого архієпископа Володимир-Волинського і Ковельського Симона Архієрейську Грамоту та пам'ятний подарунок – ікону Божої Матері „Почаївська”.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки