НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ВІДБУЛИСЯ ПІДСУМКОВІ ЗБОРИ ДУХОВЕНСТВА ЛЬВІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

30 грудня 2008 року у тимчасовому кафедральному храмі Львівської єпархії – у свято-Георгіївській церкві у м. Львові – відбулися підсумкові збори духовенства Львівської єпархії УПЦ.

Збори очолив Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин. У зборах також взяли участь – делегати з усіх парафій Львівської єпархії та керівники братств і сестринств.

Збори розпочалися молебнем на початок доброї справи. Потім була відслужена заупокійна літія за новопреставленого Святішого патріарха Московського і всія Русі Олексія ІІ.

Після вступного слова Правлячого архієрея про основні події загальноцерковного життя у 2008 році, а також про найбільш значущі події єпархіального значення, духовенство єпархії звітувало про стан справ на парафіях Львівської єпархії.

Одним із основних питань на зборах стало обрання делегатів від Львівської єпархії на Помісний Собор Руської Православної Церкви, на якому має обратися наступний Святіший Патріарх Московський і всієї Русі.

Було встановлено порядок ведення зборів і процедуру голосування, обрано секретаря зборів і мандатну комісію. Вибори делегатів на Собор відбувалися наступним чином: спочатку висунули 9 кандидатів від духовенства та 11 – від мирян. Кожного з кандидатів заслухали. В результаті таємного голосування були визначені три священнослужителі та троє мирян, котрі набрали найбільшу кількість голосів. Потім проведено жеребкування, в результаті котрого від духовенства єпархії було делеговано на собор благочинного Дрогобицького округу протоієрея Миколая Мандзюка, а від мирян Львівської єпархії УПЦ - голову Львівського православного братства свв. апп. Петра і Павла Чуйного В.І. Чернецтво єпархії представлятиме настоятелька Львівського свято-Преображенського жіночого монастиря ігуменія Варвара. Збори пройшли в атмосфері взаєморозуміння, поваги і християнської любові, усі питання церковного життя обговорювалися відкрито, дискусії проходили конструктивно і плідно.

На завершення Владика вручив свої Благословенні грамоти групі священнослужителів, які у 2008 році відзначали свої ювілеї.

           

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Владика Августин спускався в шахту

Звершуються заупокійні богослужіння за Святішого патріарха Олексія

Відійшов до Господа Святіший Патріарх Олексій ІІ

Літургія по чину святого апостола Якова

Відбувся хресний хід на автобусах навколо міста Львова

Звершений хресний хід на літаку над територією Львівської єпархії

Першосвятительський візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Львівської єпархії

Конференція «Історико-богословська і культорологічна спадщина протопресвітера Гавриїла Костельника»

Львівяни молилися за жертв у Південній Осетії та Грузії

Православні віруючі Львівщини відсвяткували Успення Пресвятої Богородиці
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]