Новини

У Львівській єпархії відбулися чергові збори духовенства

31 липня 2006 року у Львівській єпархії Української Православної Церкви відбулися збори духовенства, які очолив Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин. Священики, зокрема, ознайомилися з рішеннями Священного Синоду УПЦ, подіями у церковному житті, позицією Церкви з окремих питань, викликаних сучасними політичними та конфесійними обставинами.

Високопреосвященніший архієпископ Августин повідомив про звільнення від обов'язків Благочинного області протоієрея Євгена Щирби з оголошенням йому подяки за старанне виконання обов'язків. Збори схвалили рішення Владики про призначення на цю посаду Благочинного Жовківського округу протоієрея Стефана Хомина. Після єпархіальних зборів духовенства Владика провів нараду духовенства та активу свято-Георгіївської і свято-Троїцької парафій у м. Львові.
 

Владика Августин відвідав Дубенську виховну колонію для підлітків

У рамках фестивалю художньої самодіяльності неповнолітніх засуджених "Червона калина", під девізом "Пісня і праця - могутні дві сили", присвяченого 150-річчю від дня народження видатного українського письменника Івана Франка, Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин 29 липня 2006 року на запрошення керівництва відвідав Дубенську виховну колонію для неповнолітніх. Владика подарував колонії ікону Спасителя, а також кожного вихованця колонії благословив іконкою Матері Божої та подарував молитовники “Духовний світ дитини” та інші молитвослови, а також солодощі.

Під час проведення фестивалю як до кожної виховної колонії, так і в Дубенську, прибули батьки засуджених, представники державних та громадських організацій, що співпрацюють з установами виконання покарань, творчі колективи.

Як ми уже повідомляли, Державним Департаментом України з питань виконання покарань щорічно у виховних колоніях проводиться фестиваль художньої самодіяльності “Червона калина”, головною метою якого є: сприяння соціальному, духовному, моральному благополуччю, всебічному здоровому розвитку неповнолітніх осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

           

 

Анонс від 31 липня 2006 року

1 серпня – Владика Августин очолить Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

2 серпня – Владика очолить Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Турці.

4-11 серпня - Владика Августин у складі церковної делегації від Української Православної Церкви відвідає Афон для святкування дня пам'яті святого великомученика Пантелеімона в однойменному монастирі.

28 серпня – Владика очолить Божественну літургію у свято-Успенській церкві у с. Речичани Городоцького району.

29 серпня – Архієпископ Августин у складі приймальної комісії буде приймати вступні екзамени до Почаївської Духовної Семінарії.

Оксана Жаборинська, м. Львів

На початок сторінки