Новини

КИЇВ. ВІДБУЛИСЯ ЩОРІЧНІ НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ ТА УСТАНОВ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СИСТЕМИ

З 28 по 30 жовтня 2002 року відбулися щорічні навчальні збори керівників органів та установ кримінально-виконавчої системи. Очолив збори Голова Державного департаменту України з питань виконання покарань генерал-полковник Льовочкін Володимир Анатольович. На них були присутні начальники регіональних управлінь Державного департаменту України з питань виконання покарань, начальники всіх виправних установ, колоній, СІЗО. У роботі зборів загалом взяли участь понад 200 чол.

На зборах з доповіддю на тему “Роль релігійного світогляду у духовному відродженні правопорушників” виступив Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин. Під час зустрічі за плідну співпрацю з Церквою, за вагомий особистий внесок у духовно-просвітницьку та виховну роботу серед засуджених Владика вручив спільну нагороду Української Православної Церкви та Міжнародного рейтингу популярності та якості “Золота фортуна” – орден св. вмч. Димитрія Солунського: начальнику управління працевикористання спецконтингенту та виробництва Державного департаменту України з питань виконання покарань полковнику внутрішньої служби Ткачу Володимиру Анатолійовичу; начальнику управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Запорізькій області полковнику внутрішньої служби Тетеруку Валерію Володимировичу; начальнику управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Житомирській області полковнику внутрішньої служби Мазуревичу Василю Франковичу; начальнику управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеській області полковнику внутрішньої служби Ленівову Геннадію Юрійовичу; начальнику Житомирської виправної колонії (№4) підполковнику внутрішньої служби Мошківському Віктору Васильовичу.
 

ЛЬВІВ. ДО СВЯТКУВАННЯ 11-ОЇ РІЧНИЦІ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ

31 жовтня 2002 року на запрошення Командувача Західним напрямом Прикордонних військ України генерал-майора Гурського Миколи Миколайовича архієпископ Львівський і Галицький Августин та протоієрей Володимир Шарабура взяли участь у святкуванні 11 річниці Прикордонних військ України. Серед інших на урочистостях також були присутні: представники владних структур, усіх родів військ і силових структур, представлених в регіоні, деяких підприємств і організації, представники громадськості. Владика виступив перед учасниками урочистостей з коротким вітальним словом. Зокрема, він сказав:

„Молитовно бажаю Вам, Вашим заступникам, помічникам і всьому особовому складові військ Західного напряму Прикордонних військ України міцного здоров'я, духовної кріпості, бадьорості, витримки, мужності, допомоги Божої і Покрова Пресвятої Богородиці у Вашому служінні українському народові і Батьківщині, благополуччя, пам'яті про вічне життя і турботи про власне спасіння для Царства Небесного. Хай береже Вас Господь”.

На знак благословення від свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископ Августин вручив Командувачу генерал-майору Гурському М.М. ікону Пресвятої Богородиці.

Як відомо, Українська Православна Церква та Державний комітет з охорони Державного кордону України уклали угоду про співпрацю. За кожною частиною чи підрозділом Прикордонних військ України закріплено священнослужителів Української Православної Церкви, відповідальних за душпастирську роботу, яка сьогодні є дуже важливою.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки