Новини

14 квітня 2004 року Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з секретарем Львівської єпархії протоієреєм Богданом Біласом, дияконом Валерієм Калінчуком та Серафимом Дзигоєвим відвідав Яворівський військовий полігон та взяв участь у церемонії проводів воїнів-миротворців до Іраку, якими має духовно опікуватись військовий священик клірик Львівської єпархії протоієрей Володимир Мандзюк. На церемонії були присутні Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Петрук М.М., Командувач військ ЗОК генерал-лейтенант Куцин М.М. та інші воєначальники, Голова Львівської обласної державної адміністрації Олійник П.М., представники ОДА сусідніх областей, представники УПЦ КП та УГКЦ, інші поважні особи. Владика Августин звершив чин благословення воїнів-миротворців, а також подарував їм іконки, хрестики і молитовники, священики окропили військовослужбовців святою водою.
Це вже третя ротація українських воїнів-миротворців до Іраку і уже третій військовий священик УПЦ несе почесну службу за межами України.
 

18.04.2005 р. Львів. Владика Августин був на прийомі у Голови Львівської облдержадміністрації
14 квітня 2004 року архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з ключарем свято-Георгіївської церкви у м. Львові протоієреєм Володимиром Шарабурою був на прийомі у Голови Львівської обласної державної адміністрації Олійника П.М. Владика привітав Петра Михайловича з призначенням, подарував ікону Божої Матері „Єрусалимська”. На зустрічі обговорювалися проблемні питання, пов'язані з життям Львівської єпархії Української Православної Церкви.
 

26.04.2005 р. Львів. У Львівській єпархії відбулися поминальні служби за жертв Чорнобиля.
26 квітня 2005 року в день 19 роковин з дня трагедії на Чорнобильській АЕС священики у всіх парафіях Львівської єпархії Української Православної Церкви молилися за здоров'я живих ліквідаторів аварії та постраждалих від Чорнобильської біди та за упокій тих, хто загинув чи помер внаслідок цієї аварії.
 

25.04.2005 р. Львів. Відбулася нарада дружин священиків.
22 квітня 2005 року у Львівському єпархіальному управлінні відбулися збори дружин священнослужителів. Перед зборами учасники наради сповідалися та причащалися Святих Христових Тайн на Божественній літургії Напередосвячених дарів у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Збори очолив Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин. На зустрічі також була присутня настоятелька свято-Преображенського жіночого монастиря монахиня Варвара. Потім перед учасниками виступили: духівник єпархії протоієрей Роман Коломийчук, Трапезнікова Галина Сергіївна, Дяченко Тетяна Петрівна, Вільшанецька Олена Іванівна. Дружини священиків та гості обмінялися думками з приводу важливих питань церковного і громадського життя.
У Львівській єпархії з ініціативи Високопреосвященнішого архієпископа Августина уже декілька років регулярно проводяться збори дружин священиків.
 

04.05.2005 р. Львів. Львівська єпархія підтримала ініціативу про проведення Всеправославної молитви за мир у Єрусалимі.
За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина в усіх парафіях Львівської єпархії Української Православної Церкви 30 квітня 2005 року, у Велику суботу, проведена Всеправославна молитва за мир у Єрусалимі.
 

04.05.2005 р. Львів. Пасхальне богослужіння.
1 травня 2005 року в празник Воскресіння Христового у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив хресний хід, пасхальну утреню та нічну Божественну літургію. На Божественній літургії священнослужителями читалося Євангеліє 14-ю мовами: слов'янською, грецькою, латинською, єврейською, арійською, українською, російською, польською, сербською, англійською, німецькою, французькою, латишською, грузинською. Співали архієрейський та молодіжний хор. Після Божественної літургії Владика освятив Артос та пасхальні кошики парафіян. За нічним пасхальним богослужінням молився віце-консул Генерального консульства Російської Федерації у м. Львові Катункін В.А. Вранці Владика відвідав виправно-трудові колонії №30 та №48 у м. Львові, де відправив пасхальні молебні, привітав ув'язнених з празником Пасхи та роздав подарунки, а також мав зустріч з керівниками колоній.
Цього ж дня Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин прийняв вітання від духовенства Львівської єпархії, архієрейського та молодіжного хорів. Увечері Владика очолив пасхальну вечірню та утреню у свято-Георгіївській церкві.

Прес-служба Львівської єпархії

На початок сторінки