НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ХРЕСНИЙ ХІД НАВКОЛО ЛЬВОВА

04.11.09 У Львівській області ситуація із захворюваністю на грип є однією із найбільш важких у країні. У неділю в усіх церквах Львівської єпархії, згідно із благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та правлячого архієрея архієпископа Августина, був звершений чин «Молебного пения во время губительного поветрия и смертоносныя заразы», яке відправляється в Православній Церкві під час розповсюдження небезпечних хвороб.

Сьогодні з благословення Владики відбувся хресний хід навколо м. Львова, у якому взяли участь духовенство і парафіяни свято-Георгіївської і свято-Троїцької парафій м. Львова. Перед тим, як вирушити у хресний хід, вірні взяли участь у молебні, який звершив архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві. Очолив хресний хід настоятель свято-Троїцької парафії протоієрей Володимир Шарабура. Протоієрей Іоан Синчук, священик Василій Марунчак з групою вірних навколо міста пронесли наступні святині: Хрест із часточкою Животворящого Хреста Господнього, ікону Божої Матері «Почаївська» та ікону Божої Матері «Казанська», свято якої відзначається цього дня, ікону Галицьких святих і часточки мощей святої великомучениці Варвари та Києво-Печерських святих.

Прочани також несли ікону з часточкою мощей святителя Філарета Чернігівського, який був прославлений 25 жовтня ц.р. Він загинув під час епідемії, допомагаючи хворим. Під час хресного ходу прочани робили належні зупинки і молилися про припинення епідемії грипу.

       

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Подарунки засудженим

Концерт священика Сергія Кисельова У Львові

Родоський Форум 2009

Блаженніший митрополит Володимир відвідав Львівську єпархію

Молебень на початок нового 2009/10 навчального року

Архієпископ Августин прийняв гостя з північного краю

Чудотворні ікони з села Кіровки у Львівській єпархії

Святкування дня пам'яті блаженного Августина

Фестиваль «Червона Калина»

Архієпископ Августин благословив випускників інституту Сухопутних військ
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]