НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
    

КОНФЕРЕНЦІЇ, КРУГЛІ СТОЛИ

РІЗДВО У ЛЬВОВІ

“Христос рождається! – Славіте!” - таким закликом за традицією розпочалося святкування Різдва Христового. Перш за все, треба зазначити, що Різдво Христове здавна було святом милосердя, святом співчуття і милостині. Таким воно залишилося і тепер. Ми, з одного боку, наче бідні пастухи не маємо чого принести в подарунок Младенцю Христу, окрім щирої віри, але, з другого боку, ми наче східні мудреці, можемо своєю щирістю порадувати Його через наше милосердне ставлення до ближніх.

Різдво Христове у Львівській єпархії відзначалося широкою благодійною програмою у виправних колоніях та військових частинах. У цьому році, як і щороку, військовим та тюремним відділами Львівської єпархії УПЦ до свят вечора було підготовано пшеницю, мак, мед, горіхи, цукор, щоб люди, котрі перебувають в особливих умовах, теж відчули радість від свята. В сам день свята після нічної всеношної та Божественної літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин відвідав засуджених, що відбувають покарання у виправних колоніях у м. Львові, особисто звернувся з архіпастирським вітанням, роздав солодощі та подарунки. Цього ж дня у храмі малеча отримала різдвяні подарунки, і дорослі і малі були захоплені урочистим прославлення Христа Спасителя в колядках у виконання архієрейського і молодіжного хору. Концерт колядок відбувся і наступного дня у будинку органної музики. Колядками вітали свого Архіпастиря духовенство, хори, іподиякони, насельниці свято-Преображенського жіночого монастиря та усі єпархіальні відділи та структури.

        
  

Свято у Львівській єпархії відбувалося не лише при парафіях: через телебачення звернувся Владика Августин з архіпастирською настановою і різдвяними вітаннями до усіх мешканців Львівської області, а молодіжний хор дав концерт колядок по телебаченню в сам день свята. Необхідно зазначити, що за богослужінням (усю ніч) молилися Генеральний консул Російської Федерації у Львові Гузєєв Є.Ф. та консул-радник Генерального консульства РФ у Львові Вранчану А.І.

У наступні святкові дні Владика очолив Божественні літургії у церкві Собору Пресвятої Богородиці у с. Великому Полі Яворівського району та свято-Петро-Павлівської церкви у м. Жовкві, чим порадував парафіян. У переддень Нового року за старим стилем Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолить Архієрейську різдвяну ялинку, під час якої буде театралізоване вертепне дійство, підготоване силами двох львівських парафій, та привітає найменших парафіян з Різдвом Христовим і Новим роком та роздасть подарунки.

Оксана Жаборинська, м. Львів
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Владика Августин відвідав український миротворчий контингент у Косово

Новини єпархії (2.01.2007р.)

Різдвяне послання архієпископа Львівського і Галицького Августина (2007р)

Візит до Білостоцької єпархії

Хресна хода вулицями Львова

Сегодня - День борьбы с работорговлей

Пленум Синодальної Богословської комісії

"Духовные и нравственные ценности в горниле крымской войны: вера, патриотизм, героизм, милосердие"

Виступ на V З'їзді Об'єднання громадян у підтримку канонічного православ'я "Путь православних"

Новини єпархії (29.10.2006р.)
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]