Новини

Владика Августин взяв участь у роботі Всесвітнього Руського Народного Собору

За благословенням Його Святості, Святішого патріарха Московського і всієї Русі Олексія ІІ в Москві 4-6 квітня 2006 року відбувся Х ювілейний Всесвітній Руський Народний Собор. Тема цього форуму - “Віра. Людина. Земля. Місія Росії в ХХІ столітті”. Собор очолив незмінний голова Собору з часу його створення - Його Святість, Святіший патріарх Московський і всієї Русі Олексій ІІ.

На Соборі обговорювались питання про цінності, права людини і гідність особистості та ін. У Соборі традиційно беруть участь представники всіх рівнів влади, лідери громадських організацій, духовенство традиційних релігій Росії, викладачі та студенти найбільших навчальних закладів, діячі науки і мистецтва, молодь, гості з закордону. Відкриття Собору відбулося у Залі Церковних Соборів Храму Христа Спасителя. На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила, Голови Відділу Зовнішніх Церковних зв'язків Московського Патріархату, який одночасно є заступником Голови міжнародного союзу громадських об'єднань “Всесвітній Руський Народний Собор”, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь у роботі форуму та висловив свої думки щодо стану канонічної Української Православної Церкви та шляхів вирішення церковних проблем в Україні.

     

 

Владика молився на Великому каноні у Донському монастирі

Владика Августин, перебуваючи у м. Москві під час Х ювілейного Всесвітнього Руського Народного Собору, за благословенням Святішого патріарха Московського і всія Русі Олексія ІІ читав Великий канон святого Андрія Критського у Донському старопігійному чоловічому монастирі у м. Москві.

  

Оксана Жаборинська, м. Львів

На початок сторінки