НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
    

КОНФЕРЕНЦІЇ, КРУГЛІ СТОЛИ

ПОБЛИЗУ СТРИЯ НА ЛЬВІВЩИНІ ОСВЯЧЕНО НОВИЙ ПРЕСТОЛ

7 жовтня у селі Баня Лисовецька Стрийського району Львівської області перед Божественною літургією був звершений чин освячення престолу свято-Покровської церкви. На урочистості прибули Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Брестський і Кобринський Іоан та духовенство з Львівської, Київської та Одеської єпархій (прот. Віктор Путятицький - настоятель храму і Благочинний округу, прот. Петро - секретар Брестської єпархії, прот. Олег Скнар - настоятель військового клінічного госпіталю м. Київ, прот. Михаїл Харибура із м. Іллічевська Одеської єпархії, прот. Григорій із м. Комсомольська Полтавської єпархії, прот. Петро Самоїл - настоятель церкви с. Верчани Стрийського благочиння, Ієрей Роман із м. Борислава Дрогобицького благочиння, протодиякон Олександр Іванченко із Львова та диякон Володимир Путятицький із Покровського храму військового клінічного госпіталю м. Київ).

                 

Через складнощі у церковному житті деякі православні громади, які утворилися в 1990-х роках, до цього часу звершують Божественні літургії на тимчасових престолах. Однак поступово ці престоли замінюються на постійні.

«Слава Богу, що свято-Покровська громада зміцнюється і розширюється. Сподіваюсь, що і надалі дух любові і єдності, яким визначається ця парафія, буде прикладом і для православних парафій, і для інославних, щоб вони, бачачи ваше благочестиве життя, наверталися до істинної церкви», - зазначив Владика Августин після закінчення освячення престолу та Божественної літургії.

Правлячий архієрей, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив церковні нагороди благодійникам (орден «п'ятнадцятиліття Харківського собору» настоятелю прот. Віктору Путятицькому, орден «Святого Нестора літописця» Вадиму Пустотін та орден «Вмчц. Варвари» Вікторії Куракіній) і благословенні Архієрейські грамоти активним парафіянам.

Торжества закінчились похвальним словом єпископа Брестського Іоанна та об'явленням многолітствія ієрархам, духовенству та всьому чесному народу, який так багатолюдно наповнив Свято-Покровський храм.
 

ВЛАДИКА АВГУСТИН МОЛИВСЯ ЗА ЗДОРОВ'Я ХВОРОГО ПРЕДСТОЯТЕЛЯ ЕЛАДСЬКОЇ ЦЕРКВИ

Архієпископ Львівський і Галицький Августин, дізнавшись з ЗМІ про заплановану операцію по пересадці печінки Блаженнішому архієпископу Афінському і всієї Еллади Христодулу, молився за його здоров'я.

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Подвижник віри

Владика Августин відвідав Християнську Богословську Академію у Варшаві

15-річчя архієрейської хіротонії

Некролог

Новини єпархії (12.09.2007р.)

Новини єпархії (11.09.2007р.)

Новини єпархії (26.08.2007р.)

Новини єпархії (17.07.2007р.)

"Роль і завдання монашества у Православній Церкві"
(Львів, 20-24 серпня 2007 року)

Веб-конференція Владики Августина
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]