НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
    

КОНФЕРЕНЦІЇ, КРУГЛІ СТОЛИ

І СВІТЛО ЗАПАЛАЛО В ДУШАХ...

У святкові дні всі ми особливо відчуваємо потребу в родинному спілкуванні, затишку, увазі та спільній молитві. Традиції нашого народу - це велика скарбниця, невичерпне джерело наших духовних сил. З різних куточків нашої Неньки-України, військовослужбовці внутрішніх військ Львівського гарнізону, можливо єдиний раз в житті мали Велику Святу вечерю разом з командирами, священиками УПЦ отцем Євгеном та УАПЦ отцем Михайлом та отцем Миколою.

Вже традицією стають свята Різдва Христового у військових частинах Західного ТрК ВВ МВС України при особливій увазі та підтримці командування військових частин, громадських, релігійних організацій, спонсорів.

Пам'ятною родзинкою кожному солдату будуть спогади про подарунок під подушкою від Святого Миколая у Галицькому з'єднанні внутрішніх військ МВС України, який, за підтримки керівництва Української Православної Церкви, зробив протоієрей Євген Коцовський.

Освячення Йорданської води в дружньому військовому колі набуває особливого змісту і значення, коли бачиш обличчя солдатів з особливим блиском сліз в очах. Ковток її дарує очищення, святість, душевну стійкість та віру в майбутнє. Мудрі, прості, добрі слова сказані капеланами лягають добрим зерном в душах синів неосяжної України.

        

Велика подяка всім, хто вклав часточку свого серця в організацію і проведення Різдвяних свят у військових частинах. Доброта породжує доброту. І хвилююче було бачити, як хлопці пам'ятали про своїх товаришів, що несли службу, варту, патрулювали вулицями нашого Львова. Формування особистості - тонка справа і довга дорога, на якій Різдвяний Святвечір далеко від рідного дому - особлива сторінка життя молодої людини. Так формується часточка військового братерства. Хай ми всі різні в краях, родинах, сім'ях, але всі ми за Різдвяним столом бажані, рівні сини України – це великий добрий спогад про військову службу у старовинному Львові.

Вадим Голуб і Василь Скільський, м. Львів
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

"Духовна безпека України"

Різдво у Львові

Владика Августин відвідав український миротворчий контингент у Косово

Новини єпархії (2.01.2007р.)

Різдвяне послання архієпископа Львівського і Галицького Августина (2007р)

Візит до Білостоцької єпархії

Хресна хода вулицями Львова

Сегодня - День борьбы с работорговлей

Пленум Синодальної Богословської комісії

"Духовные и нравственные ценности в горниле крымской войны: вера, патриотизм, героизм, милосердие"
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]