НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
    

КОНФЕРЕНЦІЇ, КРУГЛІ СТОЛИ

АРХІЄПИСКОП АВГУСТИН ВІДПРАВИВ ЛІТІЮ БІЛЯ ПАМ'ЯТНИКА ТАРАСУ ШЕВЧЕНКУ

З нагоди 194-ої річниці з дня народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка, 9 березня 2008 року за традицією архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив літію та поклав квіти до пам'ятника Кобзарю на проспекті Свободи у м. Львові. У своєму слові Владика відзначив величезний вклад Тараса Григоровича у розвиток національної свідомості та про значення творчості великого Поета для кожного громадянина України.

     

 

ВЛАДИКА АВГУСТИН ОЧОЛИВ ЧИН ПРОЩЕННЯ

Православна Церква, напередодні Великого посту, вказує на необхідність просити прощення та простити образи ближнім. З цієї нагоди архієписокп Львівський і Галицький Августин 9 березня увечері очолив вечірнє богослужіння з чином прощення, під час якого виголосив проповідь про зміст та значення прощення для життя християнина.

  

 

ВЛАДИКА ПРИВІТАВ РЕДАКЦІЮ ПОРТАЛУ «ПРАВОСЛАВ'Я В УКРАЇНІ З 10-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

З нагоди 10-річного ювілею з часу заснування інтернет-порталу «Православ'я в Україні” архієпископ Львівський і Галицький Августин направив вітальний лист на адресу головного редактора священика Андрія Дудченка»: «Сердечно вітаю Вас та усіх співробітників Інтернет-порталу «Православ'я в Україні» з 10-річчям з часу заснування. На мою думку, ваша праця справді є дуже корисною для усієї церковної повноти: архіпастирів, пастирів та мирян, і за це, з нагоди ювілею, прийміть мої слова щирої вдячності.

Молитовно бажаю Вам, дорогий отче Андріє, та усім, хто трудиться разом з Вами, доброго здоров'я, духовної кріпості, розсудливості та подальших успіхів у творчій діяльності. Нехай Господь благословить усі ваші добрі справи та наміри у славу Святої Церкви та на користь народу Божого».
 

ВЛАДИКА ОЧОЛИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У БУДИНКУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

9 березня 2008 року архієпископ Львівський і Галицький Августин у свято-Пантелеімоновській церкві у Львівському будинку для людей похилого віку та інвалідів очолив Божественну літургію. Під час богослужіння православні мешканці Будинку мали можливість посповідатися та причаститися Святих Христових Тайн, а немічних вірних, хто не може ходити, за бажанням посповідали та причастили в палатах. Після закінчення богослужіння відбулося традиційне чаювання, організоване членами групи милосердя Львівського правосланвого братства свв.апп. Петра і Павла, котрі відвідують цей заклад уже понад 12 років.
 

Архієпископ Львівський і Галицький Августин висловив співчуття Преосвященнішому єпископу Білостоцькому і Гданському Якову з приводу раптової смерті клірика Білостоцької єпархії протоієрея Миколая Боровика.

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Послання архієпископа Львівського і Галицького Августина на початок Великого посту

Львівська єпархія УПЦ підтримує православних сербів

Новини єпархії (12.02.2008р.)

Помер предстоятель Елладської православної церкви блаженніший архієпископ Христодул

Відбулися підсумкові збори духовенства

Різдвяне послання архієпископа Львівського і Галицького Августина (2008р)

«Радуйся Варваро, Невісто Христова прекрасная!»

Роздуми про єдність Церкви

У м. Львові відбулося засідання Синодальної Богословської комісії УПЦ

Літургія по чину святого апостола Якова традиційно звершена у Львові
 

Архів новин

 
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]